Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás miatt lehet 39 fokos...

A fogzás miatt lehet 39 fokos láza?

Figyelt kérdés
Piros a feneke is.Az mitől lehet?
2010. okt. 13. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

39 fokos lázzal mindenképp hyermekorvoshoz fordulnék, az már nem vicc. Szerintem nem a fogzástól van a láz.


A piros fenék passz. Van, aki összefüggésbe hozza vele, és van, aki nem. Most, hogy mondod, a fiamnak is piros volt hetekig, kentük mindenfélével, nem múlt el, és mióta kijött az első két foga, nem piros...

2010. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

erről eltérőek a vélemények, nekem a doktornő azt mondta, hogy van olyan kis páciense, aki mindig nagyon belázasodik a fogzástól, más baja nincs, de alapvetően nem jellemző. ezért én is elvinném orvoshoz.

mi is vittük, torokgyulladás miatt lázasodott, közben meg kibújt az első fog is.

a piros fenék lehet a fogzástól is, illetve betegségtől is.

2010. okt. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Vírus vagy baci inkább az első.
2010. okt. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem 20 orvosból,20 mondta hogy ilyen magas láz nem lehet a fogzástól.Viszont mivel az immunrendszer nagyon legyengül,így bármi vírust,bacit összeszedhet ami viszont már okozhat lázat.A piros popsi is maró fogzásos széklettől lehet,de kell hogy orvos lássa,nehogy nagyobb baja legyen.Nekem is volt hogy csak simán jött a foga aztán egyszer csak magas láz és semmi más,majd kiderült,mandulagyulladása van.
2010. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet!!!!!!!!! Irány az orvos.
2010. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ennyire magas lázat nem okoz fogzás. Az más kérdés, hogy éppen fogzik, és a megváltozott ph-jú kaksi kicsípte a popóját. Ha nem tudod levinni a lázát, irány az orvos.

Éppenséggel lehet, hogy a 3 napos lázba, a roseola vírusba futottatok bele.

2010. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fiam is belázasodott tegnapra,én is a fogára gyanakodtam.de elvittem dokihoz,aki mondta,hogy most olyan idő van,hogy röpködnek a vírusok.Valószínűleg a foga miatt legyengült az immunrendszere és benyelt egy vírust.Kicsit piros a torka,ma éjszaka mér nem volt lázas,kicsit köhögött,fél óránként felkelt.Enni nem akar csak tejterméket,gondolom fáj a torka, és ezt könnyű nyelni.Gyógyszert nem kaptunk,mivel vírus.ja, az ő popója is piros,tegnap zöldet kakilt és hígat.
2010. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen magas láz fogzástól nem lehet!
2010. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
NEM, NEM, NEM LEHET!!!! Miért nem hiszitek már el, mindenki, aki felteszi itt ezt a kérdést? Ezerszer szerepelt már itt ilyen kérdés, és százezer válasz érkezett már rá, mégpedig az, hogy nem, fogzástól nincs magas láz!!!! Magas láz = 38 fok felett (tehát, ha popsiban többet mutat a hőmérő, mint 38.5, talán így egyértelműbb).
2010. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7,33 as vagyok.Kedves utolsó.Mi a fenének válaszolsz ha ennyire idegesít.Ha 50 szer teszik fel ugyanazt a kérdést ugord át,mit kell hisztizni.A vigantolos kérdés naponta szerepel 3 szor,az nem zavar?nem kell rá válaszolni,én sem teszem.
2010. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!