Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól maradt...

Hány hónapos kortól maradt ott a nagyszülőknél a gyerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kisfiam 4 hónapos, tápszeres baba. Anyukám kb 5 percre lakik tőlünk, sokszor jön hozzánk vigyázni a babára, ameddig én elmegyek bevásárolni, ügyeket intézni, mivel a férjem egész nap dolgozik. Ez általában maximum másfél, 2 órás távollétet jelent. Anyukám kezdi emlegetni, hogy akár én is elvihetném a picit hozzá amikor megyek a városba, és elmennék érte, mikor elrendeztem a dolgaim. Mi a véleményetek? Nem túl pici még ehhez?

2023. júl. 19. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Enyem fel eves, ha valaki vigyaz ra, akkor mindig nalunk vannak, nekem igy egyszerubb, mint hurcolni a cuccait mashoz. 3 honapos kora ota havi 1x valaki vigyaz ra (testver, nagyszulo), kb. 2-3 orat, azon kivul hetente egyszer max. fel orat, amig elszaladok a boltba.
2023. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki csinalja ugy, ahogy jonak latja szerintem, erre nincs recept😊

Hiszen nincs ket egyforma baba,mama es nagyszulo sem.

Nagyon-nagyon sok dologtol fugg az, hogy kire lehet rabizni, hol, mikor es mennyit.

2023. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Nalunk 3-4 honapos koratol jellemzoen anyum jott at vigyazni a gyerekre par orara, mivel itt volt minden az ellatasahoz: pelenkazo, pelenka, krem, valtoruha, csorgok, konyvek, babakocsi (altatashoz) stb. Tobb ido lett volna mindezt atvinni hozza, mint amig o ater ide.

A kerdesed gondolom nem arra vonatkozik, h mikor hagytuk egesz napra nagyinal. Ha megis, akkor 2,5-3 eves korban.

2023. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Amikor azt már ő tudatosan mondta. Olyan 50 hónapos kortól.
2023. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

Sokmindentől függ. 3 hónapos a kicsi és lassan tervezzük 2-3 órára, csak előtte be akarunk iktatni néhány alkalmat, mikor együtt vagyunk náluk.

A nagyoknál nem is emlékszem, nagyszülők nálunk vigyáztak rá babaként, de mi megyeszékhelyen laktunk, mindkét nagyszülő picit arrébb (15 illetve 30 km, azért nem a világ vége) és így volt praktikus, autónk sem volt még, nekik igen, így feleannyi idő alatt elintéztem a dolgom.

2023. júl. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
A babának mindegy, hol vigyáz rá a nagyszülő, ha a szükséges pelenkázós-etetős dolgok ott vannak. 2 hónapos a kislányunk, anyatejes-tápszeres vegyesen, már többször a mamára bíztuk (2 utcával arrébb lakik) egy másfél órás bevásárló-, vagy 4 órás kirándulóidőre.
2023. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Édes istenem.. bár vásárolhatnék 2 teljes órát, gyerekek nélkül! :D
2023. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!