Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi egyszeri gyümivel kezdtem...

Napi egyszeri gyümivel kezdtem a hozzátáplálást két hete, mikortól adtatok neki kétszer? Vagy innen mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Délelőtt kapott először barackot,aztán 3 nap múlva alma jött.Két evés között adtam neki.Próbálom majd a krumplit,répát is ezután.Csak azzal nem vagyok tisztában,meddig adjam napi egyszer?
2010. okt. 14. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én + hónaposn kezdtem a hozzátáplálást, deélben gyümölccsel és csak 8 hónaposan jött be második szilrd kaja.

7 hónaposan koráig a déli gyümi után is cicizett.

Akkor már főzelékszerűt evett ebédre és délután ette a gyümölcsöt.

10 hónaposan kapta a reggelit

1 évesen a vacsorát

2010. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző

6 hónaposan akart lenni

2010. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy ha már sikerült egy étkezést kiváltani, akkor kezdjél másikat (de a másikat már nem gyümölccsel javasolt). Igazából gyümölcsöt tényleg jobb eleinte csak délelőtt adni az esetleges hasfájás miatt. Ha még csak két kaja között adsz, és nem kaja helyett, akkor én nem adnék még máskor. Én csak úgy tudtam kiváltani a tízórait gyümölccsel, hogy kevertem hozzá gabonapépet (dm bio gabonapép). Próbáld a gyümölcsmennyiséget növelni, hogy lakjon jól vele.
2010. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!