Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki szoptatott, de 4 hónaposan...

Aki szoptatott, de 4 hónaposan elkezdte a hozzátáplálást, hogy alakult a következő hónapokban az étkezés-szoptatás?

Figyelt kérdés
Meddig szoptattatok utána?
2009. jún. 20. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 4hósan kezdtem,mert már nem mindig akarta az anyatejet.Most 6hónapos és már az anyatejről teljessen leált.Így vizes ruháznom kell.

Nagyon ovatossan kezd a hozzátáplálást,mert ha megízleli a jót a te babád is így fog reagálni.Én csak ezt tudom tanácsolni.Inkább gyümölcsöt adjál neki mint bébi ételt.

2009. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manió ***** válasza:

Szia!

Mi már 3hónaposan elkezdtük a főzeléket, mivel nem volt anyatejem, és a tápszertől meg nagyon bukott a kislányom. Folyamatosan krumpli, répa, zöldborsó. Már "bukásgátló" tápszert kap, és folyamatosan a főzelékeket meg délután gyümit, nagyon szereti őket. Most 5hónapos.

2009. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem még be sem töltötte a 4 hónapot már kezdtem neki adogatni szép fokozatosan az almát reszelve majd lassan elkezdtük a bébiételeket megízlelni. Most 9 hónapos reggel meg este még mindig cicizik és mellette imád enni minden félét amit ennyi idősen lehet. Nem válogat mindent megeszik. De minden baba más és más

Jó babázást

2009. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a két cicizésre mikortól álltatok át? Mi is elkezdtük már 4 hónap előtt, mert alig gyarapodott, a tej meg ahhoz kevés volt. Viszont most meg úgy veszem észre, ha úgy lenne, akár egész nap kanalazna. De azért a cici is kell neki, szóval nem tudom, hogy alakítsam a dolgot.
2009. jún. 20. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kisfiam eleve nagy baba volt amikor megszületett.Most volt 6hós pár napja és már 4,5 hósan kezdtem a hozzátáplálást.Először csak gyümiket kapott,almának a levét,majd sütőtököt,szépen fokozatosan mindent.Nekem van még tejem,de nem elég már neki,így a kornak megfelelő bébiételt kapja.Gyümölcstől a pulykahúsosig,mindent.Nagyon szereti,eddig az összeset megette,de én a gyümiket csinálom ami banán,körte,őszibarack,alma,babakeksszel,vagy gabonával keverve.Imádja.Reggel 9-ig csak szopi,majd 10 óraira gyümölcs,ebédre bébiétel+szopi,.vagy gyümilé,vagy tea,uzsira gyümi,vagy tejpép+tea,este fél8-kor szopi,és alvás.Ma így néz ki egy nap etetés szempontjából.
2009. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!