Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok a környék legrosszab...

Én vagyok a környék legrosszabb anyja? Vagy a gyerek ilyen és kész?

Figyelt kérdés

Délutánonként a játszón össze szoktunk jönni egy páran. Mindenkinek másfél év körüli a babája +,- 1-2 hónap. Minden gyerek játszik szépen a homokban vagy hintázik, az én lányom meg vagy elszökik, vagy elveszi a többi gyerektől a játékokat. Kiszoktam vinni egy csomó játékot, hogy azzal játszanak a többiek, mert legalább azt nem veszi el tőlük a lányom.tegnap egy kisfiú motorját szedte el az én ördögfiókám, és amikor elvettem tőle, csúnyán hisztizni kezdett. Minden anyuka sajnálkozva nézett rám és megpróbálták a gyerekem figyelmét elterelni, mutatva ezzel nekem, hogy mit kell ilyenkor csinálni. Mivel én vagyok köztük a legfiatalabb/ 24 /, mindegyikük kioktat, nem rosszindulatból csak szánakozva. Na mind 1. Itthon a kislányom egy tünemény semmi rosszat nem csinál, végigalussza az éjszakát stb... De a játszón mint akit kicseréltek. A férjem is alig hiszi el amiket mesélek.

Mindenki azt mondja, hogy biztos nem magyarázom el neki a dolgokat, pedig igen, csak amit nem akar azt úgy csinál mint aki nem érti meg.


2010. okt. 14. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy béna nyugi:-) Én lányom is csinálta. Megoldás: amint rákezdte hazamentünk. Volt hogy a hónom alatt vittem haza nagy pocakkal de kb. a 5-10 alkalomután megértette azóta nincs gond. Próbáld ki!
2010. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam dettó ilyen, szóval ne izgulj, Ők szerintem a játszón élik ki magukat, nekik is kell ennyi. Amúgy én is hiába viszek ezer meg egy játékot, mindíg a másé kell, mert az a jobb:))) Szerintem ne izgulj, inkább azt próbáld meg otthon eljátszani a kislányoddal, hogy ha a Te "játékoddal" játszik, és te játékból elmész, akkor igen is vissza kell adni azt. Pár perc múlva, meg "érkezz meg" újra és engedd, hogy játszon a "játékoddal" Ha ezt megérti, nem hiszem hogy bármi gond lenne...:) 19 hónapos kissrác anyukája.:)
2010. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt fiam, és ilyen lányom is:-)))))

(Fiam már negyedikes, de nem ejtették a fejére)

Amúgy gyereknek elvből minidg a másé kell, másrész örülj, hogy életrevaló gyereked van.

Amúgy nálunk kerületben ahány játszótérre járunk (3-4), ott minden mindenkié.

Ebből senki nem csinál problámát.

Műltkor a játszótér másik végéből szedtem össze a lányom törpmotorját, na és.

Egy másik gyerek elvitte, úgy látszik jobban tetszett neki.

2010. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy másik példa, egyik gyereknek sem jutott eszébe, hogy az árokba másszon csak az enyémnek. Nem volt sár meg semmi benne csak falevél, és a többi anyuka azt mondta a gyerekeknek, hogy nem szabad belemenni és ők hallgattak rájuk, az enyém meg ott járkált az árokba. Akkor is égtem egy sort, kiszedtem a kislányomat aki erre lila fejjel ordított. Na ekkor hazavittem.
2010. okt. 14. 13:09
 5/12 anonim ***** válasza:
dackorszak kezdete. majd a többi anyuka is megtapasztalja, ne félj. csak ők majd később. de mindenkinél eljön. a megoldás, ha nem hagyja abba, tényleg, menjetek haza. pár alkalom után megtanulja, mi a módi.
2010. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. az nem baj, ha ygereked felfedező típus. a mi játszónk mellet tvan egy tó, kacsákkal. minden anya tiltja a gyerekénbek, hogy oda menjen, én őszintén, nem értem, miért, talán mert akkor nekik is oda kéne menniük, és nem pletyózhatnának. :)

én odamenygek a kicsimmel, dobálunk kavicsot, etetjük a kacsákat, és nincs belőle konfliktus. sztem ne törődj vele mi a több igyerek mit csinl, mit nem, a többi gyerek nem a te gyereked, amíg nem csinál ön- és közveszélyes dolgot, hadd csinálja, csak hasznára válik.

23 hós örökmozgó kislány anyukája

2010. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

12.55-ös

És miért baj, ha bemászik az árokba.

Egyszerűen érdekli a világ.

Az baj, hogy manapság már semmit se engednek meg a gyerekeknek, állandóan megy az ezt-azt ne csináld, ne legyél koszos, hogy nézel ki.....

Pesze mert kéynelmesebb a játszótér közepén pofázni a többi anyukával, ha a gyerek csak ül egy helyben, így nem kell rá figyelni:-((((


Az én lányom egész nyáron, bármelyik játszótérre mentünk, minig csak sarazott a csapnál, ő volt legkoszosabb baba.

2010. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem tud közösségben játszani,hisztis és nem szófogadó..attól mert egy játszótéren van,nem tehet meg akármit! De csak szerintem (még mielőtt agyon (le)pontoznátok!
2010. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak:

Ekkora gyerekek, még nem játszanak egymással


Gondolom neked vagy nincs gyereked, vagy mintagyereked van.

2010. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

13:24-es nem foglak lepontozni, hiszen a tényeket írtad le.Hisztis nem tud közösségben játszani és szófogadatlan.

A nagyobb gyerekekkel, teljesen jól elvan. az öcsémmel és az unokaöcsémmel órákig lejátszik.

Azt még elfelejtettem, hogy mostanában nagyon szégyenlős is. ez összefüggésben lehet a hisztivel? Ez egy korszak?

2010. okt. 14. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!