Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hét alatt nem hízott a...

2 hét alatt nem hízott a baba? 4 hónapos.

Figyelt kérdés

13.-án lett mérve havi ellenőrzésen, akkor volt 8,15 de mivel evett is és a ruha is rajta volt 8 kg lett beírva. (Szóval nem tudom hogy pontosan mennyi volt. ) Ma kíváncsiságból megmértem az itthoni mérlegen és itt 8,05kg-ot mutatott. (Teljesen pucéran)

Nem kevés ez? Egyébként azert mertem meg mert mostanában elég nyugtalan, és elég híg volt a széklete tegnap és ma is. Alapvetően híg, de most méginkább az volt.

Nem tudom hogy ez normális e?


2023. júl. 24. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Lanyomnak is volt olyan hónap, hogy nem hízott semmit.

Pont így 4 honaposan az első. Akkor már forgott hasról hatra és vissza, lemozogta.


Mondjuk alapból kicsi tipus. 3280g-al született, 1évesen érte el a 8kg-t. Most 22hónapos, most lett 10kg.

2023. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Örülj neki. Így is nagyon kövér.
2023. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
2 idióta vagy
2023. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először 7.95-öt mértem, de megijedtem hogy fogyott. Arrébb tettem a mérleget és 8.05 volt. Talán nem fogyott. Igen nagyon sokat mozog valóban. Forog jobbra balra, meg hátról hasra is.


Egy babára azt írni hogy kövér igencsak gonosz dolog.

(Aggódtam aggódok is, de utána néztem, az anyatejes babák az első hónapokban sokat gyarapszanak/legalábbis van ilyen is, ami nem baj, mert később elnövi. A babaháj nem olyan mint ami felnőtt korban van.


Köszönöm első!

2023. júl. 24. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ebben a korban kezdenek el intanzívebben mozogni, így a hízás lelassul.


Azt megkérdezhetem milyen hosszú ehhez a súlyhoz a kisbabád, mert ez súly tényleg írtó soknak tűnik?

2023. júl. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
65 cm volt 2 hete. Beléptem egy szoptatástámogatásos csoportba. Ott több cikket elolvastam és írta a hölgy hogy nem baj mivel az iszsz babák tudnak ilyet produkálni🤷🏼‍♀️
2023. júl. 25. 06:22
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a doki azt mondta,hogy az anyatejes babaknal a híg széklet teljesen normális
2023. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem így hogy ennyire nagy a súlya, nem gond ha nem hízik, lehet most hosszban fog nőni és arányosabb lesz, mert most tényleg kicsit átlag feletti a súlya a testhosszahoz.
2023. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Emiatt nem aggódom. Majd elnövi. Csak a széklete és a nyügössége volt fura.
2023. júl. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!