Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretitek a gyereketeket?

Szeretitek a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz szólna a kérdésem. Akik gyerek mentesek akartak lenni mindig is de mondjuk bevállalták a szeretett nő miatt. Mit éreztek a gyerekkel kapcsolatban? Jó döntés volt?


(Nem magam miatt, csak pusztán kíváncsi vagyok)


2023. júl. 25. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A világon a legjobb bb döntés volt

Egy lányom van és egy fiam.

Mielőtt megismertem a feleségemet elég kicsapongo eletet éltem

Mar 13 éve együtt élünk 10 éves a lányom,1 éves a kisfiam...most sem csinálnám másképp.

2023. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem mindkét lányom. A nagyobbik lányom nagyon apás. Annyira, hogy 4 évvel ezelőtt, amikor elváltunk a feleségemmel, az akkor 14 éves lányom kijelentette, hogy velem marad. És így lett.
2023. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam gyerekmentes lenni. Csak egy gyereket akartam. Kettő lett. Piszok fárasztó, de nem adnám őket semmiért.
2023. júl. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de a párom nem nagyon akart gyereket, így alakult. Ami miatt mégis írok az az hogy természetesen imádja a gyereket, nagyon büszke rá és nem adná semmiért, viszont ha így álltok neki akkor nagyon fontos pár körülmény. Legyen pl hely ahova el tudsz vonulni, legyen hobbid amit házon kívül tudsz csinálni szóval ne a game-elés legyen, plusz el kell járni a haverokkal ide-oda, mondjuk nem hetente, de azért viszonylag sűrűn. Különben nagyon hamar ott tudod magad találni hogy kiéget egy olyan dolog amit nem is nagyon akartál, közben meg tényleg nagyon sokat tud adni egy gyerek, csak megfelelő egyensúly kell, főleg a férfiaknak ez nagyon fontos.
2023. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen kérdésre csak az a (valószínűleg durván kisebb) hányad fog válaszolni, aki nem bánta meg. Aki megbánta, az nem itt írogat, hanem azokból lesznek az alkeszok, bántalmazó szülők, csonka családok stb stb.
2023. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen lehet csak az ír aki nem bánja aki viszont igen az nem fog. Pedig kíváncsi lennék.


Nekünk van gyerekünk mindegyikünk akarta. Nem rólam szól a kérdés :)


Unokatesóm például nem akart viszont nagyon sokat változott pozitív irányba. :) Érdekel kinek hogy alakult mert szerintem ez egy érdekes kérdés.

2023. júl. 26. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok! Én eleinte nem akartam! Őszintén szólva féltem mit kezdek majd egy gyerekkel. Felelősség, stb. Aztán mikor a párom várandós lett, úgy jöttek elő belőlem az apai "ösztönök". Mikor megzületett az első lányom bent voltam a szülésnél. A kezembe adták azt a csöpp kicsi babát, az valami csodálatos érzés volt. Nem bántam meg. A másodikat sem. Elváltunk az igaz, de a gyermekeim.
2023. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En pl. megbantam. Nem allitom, hogy nincsenek jo pillanatok, de szerintem en alulbecsultem az egesz gyerekvallalast a sajat eletemre nezve. Pedig szabad dontes volt, akartam is, a gyerekkel sincs igazabol semmi gond, koran sem jott, de valahogy osszesegeben ha lehetne visszacsinalnam. Persze ez igy nem fogalmazodik meg bennem a nap minden perceben, de mikor hetente van 10 percem a gondolataimmal, rajovok mennyire hianyzik ez.


Mindegy most mar ez a kotelessegem, ha tetszik ha nem probalom a legjobbat kihozni az egeszbol, lehet kesobb valtozik a helyzet es en is atertekelek dolgokat (valtozik a hozzaallasom, akarmi) es pozitivba csap at.

2023. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as mit gondolsz miből fakad ez? Talán hogy soha többé nem lehetsz úgymond független? Mármint hogy nem mehetsz akárhová akármikor?


Bár egy idő után megnő akkor meg már ugye visszajön a szabadság.

2023. júl. 27. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:

9#: Oszintem szerintem mindenki megeli ezeket csak valoszinu a szabadszellemusegem miatt en joval rosszabbul. pl.:

- Szinte sosem tudok befejezni semmit, kicsit olyan erzesem van, ha en jol erzem magam, akkor o rosszul

- Barmit akarok mindig szivesseget/megertest kell kernem/kernunk folyamatosan azon remegek, ha valaki visszautsit, akkor mihez kezdek/kezdunk.


De mondom a valtoztatas jogat fenntartom, lehet felev mulva megkerdezel en is hasonloan fogom latni mint a fentiek, de nem valoszinu.

2023. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!