Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krémes széklet másfél éves...

Krémes széklet másfél éves babánál, hasmenése lenne?

Figyelt kérdés

Babám másfél éves és már egy ideje krémes a széklete. Egy napon 1 makszimum 2 kakis pelus szokott lenni, tehát semmivel több mint mindig, viszont az állaga furcsa. Hasmenése lenne? Láza nincs, kedve normális, nem aluszékony, pisi is van rendesen. Valakinek tapasztalata?

Elkerülném az orvost ha lehetséges mert idöpontot lehetetlen kapni, és ha nem ég a gyerek a láztól elküldenek a …



2023. júl. 25. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs több napi kettő kakis pelusnal az nem hasmenés.foleg ha krémes az a kaki (hasmenéssel inkább folyos a széklet)

Én nem szoktam analizalni a fiam kakijat,főleg ha nincs is okom ra.kiveszem és kész...örülj,hogy nem kemény,bír kakilni.

Ne parazd túl ezt a történetet

2023. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Furcsa mert mióta rendes ételt eszik, keményebb széklete volt, mint a felnötteknek. Most meg már egy ideje ez a krémes, kicsit szagosabb széklete van.
2023. júl. 25. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet hogy a megevett ételtől .Fiamnak a spenottol zöld a széklete.

A krumplitol sárgás.

2023. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem eszik több gyümölcsöt és zöldséget? Az enyém néha rákap, én meg vakarhatom a trutyit a popójáról.
2023. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt igen, imádja, most ilyen melegben szinte csak az csúszik le.
2023. júl. 26. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!