Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik két szintes házban...

Akik két szintes házban laktok hogy oldjatok meg az újszülött ellátását ha csak fent van szoba?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kisbabánk és kétszintes házat vettünk. Fent vannak a szobák.

Akik ugyan így laknak, hogy oldjátok meg pl ha tapszeres a baba(tapszer készítés, melegítés stb), hogy ne kelljen lemenni hulla fáradtan?

Ha lent kell a konyhában tevékenykedni, akkor hol alszik a baba? Leviszitek? Miben alszik, Pihenő szék, babakocsi esetleg kisagy lentre is?


2023. júl. 26. 02:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Nekünk volt egy egyszerû, összecsukható kiságy lent, a rendes meg fent. Én mndjuk nem tápszereztem, csak néha a végén, de én bekevertem volna elôre az éjszakai adagot. Megsúgom, semmi baja nem lesz, ha pár órát áll úgy. Este a forró víz bele, becsavarni egy törülközôbe a cumisüveget. Ha három óra múlva etetni kell, pont lehûlt kellemes hômérsékletûre. De ha szobahôre hûlt, azt se baj. Én mindig így vittem a tápszert hosszabb kiruccanásra.
2023. júl. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Vízforraló. Nekem kis aventes pohárba ott van a táppor kanállal, víz forralva előre, amit csak langyositani kell. Vándorolna a fene éjszaka, kimegy az ember szeméből az álom.
2023. júl. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem ket szintes hazban lakunk, de volt idoszak, amikor vagy 100x evett a babam ejszaka, es mar hulla voltam. Na akkor jottem ra, hogy szobahomersekletu vizzel is tokeletes neki a tapszer, szoval nem melegitettem. Magam melle bevittem a vizet cumisuvegben, a port meg tapszeradagoloban kimerve.
2023. júl. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szobahőmérsékletű vizzel csináltam
2023. júl. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Megsúgom, semmi baja nem lesz, "

Megsúgom: DE. 25 fok felett fél óra állástól megbuggyan, tapasztalat.

El lehet készíteni előre akár a napi adagot is (kórházakban nagy bödönökben keverik reggelente), de kizárólag hűtőben tárolható és csak az az adag, amibe nem evett bele a gyerek.

Egyébként: felviszel egy mikrót és 10 másodperc alatt megvan a friss tápszer, ha előre bekészíted a vizet és kiméred külön a port.

2023. júl. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem erre ne stresszelj rá.

Meg meg se született a gyerek,nem is biztos,H tapszeres lesz...

Ha meg igen akkor felviszel egy mikrot és kész.

2023. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem is kell mikró. Egy elektromos cumisüveg melegítő is bőven elég. Abba beleteszed a vizet az üvegben, a port meg adagolóba. És ennyi.
2023. júl. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem nekem szólt, ötös, de ha fél óra aztán megbuggyant 25 fokon, akkor ott valami más gond volt, vagy alapvetően kontaminált a taoszer.


Két tápszeres, nyári születésű gyereket nevelek, ráadásul tetőtérben, tehát messze 25 fok felett voltunk az első hónapokban, és soha nem buggyant meg a miénk másfél-két órán belül. Ennyit a gyártó is garantál szobahőmérsékletre (20-25 fok), ha a víz kiforralt és megfelelő higiénia mellett készült a tápszer.

2023. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
De igen megromlik... 2 óra elteltével már büdös a tápszer.
2023. júl. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Akkor egy alternatív valóságban élünk, nekem soha nem volt büdös vagy lett tőle bajuk.
2023. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!