Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hos babatoknak van már...

2 hos babatoknak van már napirendje? Mennyit alszik? Mennyit van ébren ?

Figyelt kérdés
Minden érdekel hogyan alakul a napotok? Este hanykor fürdik? Előtte mikor ébred ?ejszakak? :)
2023. júl. 28. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

2 hós babánál napirend?😅

Első gyerek, igaz?

2023. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az volt biztos ebben az időszakban,hogy este hétkor fürdött.

Egyebkent minden más rendszertelen volt .Iszisz baba,egész nap mellen,akkor aludt amikor éppen álmos volt stb.

Kb 8-9 hónapos korára lett napirendunk.

2023. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 7 honaposomnak mostanaban kezd kialakulni a napirendje. 😄
2023. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 5-6 hó körül lett napirend

Ami persze minden fognál és mozgásfejlődési állomásnal átalakult 😅

2023. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Tezsék?? 6 hós baba és a napirend fogalmát távolról sem ismerjük.😂


Jelenleg fogzik, így még a stabil éjszakai 3 kelésből lett 7, de néha 10 is.. van hogy nem számolom. Lol. De amúgy előttem is írták, kb. az este 7 órás fürdés volt a fix, minden egyéb hangulatfüggő.


Én nem erőltetem neki nagyon a napirendet (nem is tudnám), majd kialakul lassan.

2023. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. Fél éves kora után lett valamikor, de az is nagyon rugalmas volt és folyton változott. Akkor lett rendes napirend, amikor fixen beállt napi egy alvásra, ez 1 éves kora után volt. Meg is lepődtem amúgy anno, hogy 2 hónapos státuszon ez kérdés volt...
2023. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

8-9 hó körül kezdett lenni, addig fejetlenség volt minden.

Én is meglepődtem, hogy ez kérdés státuszon, szerintem inkább olyan dolgokra irányul, hogy sikerül e normál hétköznapokat összehozni valami rendszerrel, mint pl nekünk van kutya, alvástól függően le kellett vinni napi 3x, tehát az már valami féle rendszer és napirendnek számít. De teljesen változók voltak a napok, semmi logika nem volt benne, hogy tök egyforma napok után is este 7kor alszik már vagy még éjfélkor sem.


Most egy ideje már beláthatóbb (14 hós) de tényleg egy fogzás, mozgásfejlődés megborít mindent és átalakul. Tegnap pl fél napot kint voltunk, játszótér, kutyafuttató stb és csak este 11kor dőlt ki.

Ma nem csináltunk semmit, és már 20 perce alszik.

2023. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy van. Igaz 3 hónapos és reggeli ébredés és esti elalvás beállt egy időintervallumra, de pl nappal az alvások hossza és száma nagyon változó, enni meg akkor eszik, mikor éhes. :)
2023. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!