Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babátoknak mi a...

4,5 hónapos babátoknak mi a napirendje? Mennyit alszik és eszik? Hány kg-mal született és mennyit hízott idáig?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hós a kisfiam. 3020 gr-mal született. Most kb.5800 körül van, nem mértem mostanában. Este 8 körül alszik el, fél 6 körül ébred és evés után még visszaalszik. Nappal eszik, játszik kb. 1 órát utána alszik 30-40 percet. Ölben altatom, de van amikor elalszik magától a kiságyban. Enni elég gyakran eszik nem mindig bírja ki a 3 órát. Tápszeres. kb. 110-et eszik meg egyszerre. 7-fél8-kor fürdés, utána alszik egyedül, este nem kell ringatni. Most fogjuk kezdeni a hozzátáplálást.
2012. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3670g-mal született, most 6075g. Este fél9-től reggel 6-ig alszik. 3 óránként eszik, minden evés után kb 2 órát fent van, utána alszik 40-50 percet. Délután alszik egy nagyot a séta alatt kb 1,5 órát. Este 8-kor fürdetünk. Csak anyatejes.
2012. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 3700gr volt, most igaz már 5 hónapos, és 8kg. Ő is csak anyatejes. Délelőtt 11 körül alszik egy nagyon rövidet, kb 30 percet, aztán olyan 3 órát fel van. Majd 3óra, fél 4 körül alszik egy nagyot, olyan 2 és 2,5 órát. Fél 7, vagy 7-kor fürdés, utána is fel van vagy 2 órát, így alszik el úgy 9 körül. De ez sajna nincs mindig így, mert van neki egy cuki nővére, aki szinte folyamatosan beleköp szegénykém napirendjébe :) Egyébként most, hogy már nincs olyan nagy meleg, 3-4 óra telik el 2 etetés közt.
2012. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!