Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától aludt a...

Hány hónapos korától aludt a babátok külön szobában? Akik a babával alszanak, miért teszik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 20:52
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
6
12
15
14 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

16 hónapos a fiam velem alszik születése óta

Nem így terveztem,de rossz alvó volt,csak mellen nyugodott meg.a fene sem volt hajlandó orankent felkelni és mászkálni.igy én is tudtam szunditani.

Most tervezem őt saját ágyba rakni(nem külön szobába),mert már nem szopik,és atalussza az ejszakat.

2023. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Azért alszunk vele, mert így alszik. Minket nem különösebben zavar, ellenben az alváshiánnyal. És mivel tudtommal más nem alszik a hálószobánkban, hogy ez őt érdemben bármiben is befolyásolja, pont leszrom, hogy játszótéri Mancika szerint ez esetleg "nem jó".
2023. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
2 pontosan...tőlem jöhetnek az ősanyak pampogni...inkább aludjon velem mint,hogy aludjon szarul ,és így az egész család megszivja...
2023. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legelejétől külön alszik a fiunk. De ő “partner” ebben. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát, kb 4-5 hónapos kora óta egyedül alszik el a kiságyában cici után. Most 10 hónapos. Novemberben jön a hugi, félek, hogy vele kamatostul visszakapjuk 🙈😂
2023. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hónapos koráig egy szobában aludt velünk, de külön ágyban. Azután a saját szobájában, ráadásul egyedül el is aludt simán, csak be kellett raknom és ki is mehettem. 2 évesen "elromlott" és fél egyedül aludni.

A fiam külön szobában aludt, de olyan sokszor ébredt, hogy én is ott kezdtem aludni vele, ekkor átaludta az éjjelt először... azóta velük alszom, mert ha észreveszik, hogy kimentem, akkor van bőgés brutálisan 🙈 nappal mindkettő nyugiban és gond nélkül alszik a saját szobájában 🤷‍♀️

2023. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első fiam borzalmas alvó volt születése óta, úgyhogy ő majdnem 1,5 éves lett, mire külön szobába került. A kiságyában soha nem akart aludni, ha elaludt nagy nehezen, és betettük, egyből kelt vagy max. 20 perc múlva. Csak mellettem aludt, amúgy 3 hónapig próbáltuk az áfyában altatni elvből, járkáltunk 2 órákat, totál idegbetegek lettünk, aztán feladtuk és aludt velünk. Amúgy az eredeti terv az volt, hogy fél éves koráig nálunk lesz a kiságya, aztán kerül át.


A második fiam viszont nagyon jól alszik az elsö naptól fogva, az ő altatásával nem kell bajlódni, és csal 1-szer kel, pár perc múlva alszik is tovább. De ő is velünk van, féléves korában meglátjuk majd.

2023. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam annó helyhiány miatt 1 éves koráig velünk aludt külön ágyban, nem mondanám hogy jó vagy rossz alvó volt, inkább változó. Aztán mikor egyedül maradt még 1-2 alkalommal átjártam hozzá, ritka volt ha éppen nem kellett menni kb havi 2x. 4éves koráig. Aztán hirtelen jó alvó lett.akkor született a kicsi. Na ő olyan rossz alvó hogy csak na. Jövő héten lesz 2. Nyár elejére terveztem azt hogy egy szobába rakom őket, hát nem kell. Az agya A miénk mellett van közvetlen. Éjjelente 3órákat vagyok fent egyhuzamban kb 2-5ig mert vagy folyton kel vagy nyöszörög, körbejár, húzza a kezem a feje alá vagy csak szorongatja. Minden este mellettem kor ki.


Szóval az élet így hozta. Ez van

De nem bánom.

2023. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első perctől.
2023. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pár hónapos koráig a saját szobájában aludt kiságyban. De utána magunk mellé vettük,mert muszáj volt egy egészségügyi probléma miatt. Utána velünk aludt sokáig, majd kapott saját ágyat,amikor megszűnt ez a problémája.
2023. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Az elso naptol, ahogy hazahoztuk kulon szobaban alszik. Nekunk igy kenyelmes.
2023. júl. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!