Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babysense 5 beriasztott de...

Babysense 5 beriasztott de nem kattogott előtte. Miért?

Figyelt kérdés

Beriasztott ejjel a babysense5 légzésfigyelő a babám alatt, de nem kattogott csak elkezdett riasztani. Ilyenkor érzékeli a kevesebb légzésszámot vagy miért?

Egyébként ahogy megszólalt megijedt rá a baba.

Azt már megfigyeltem hogy a légzésfigyelő villogása nem mindig van összhangban a légzésével, sokszor látom hogy szuszog, lélegzik, mégis csomó ideig nem villan a készülék. 2-es értékenységre van állítva. Babaöbölben a matrac alá van berakva fa lapra az érzékelő, és babafészek is van az öbölben.

3,5 hetes a baba


2023. júl. 29. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd érzékenyebre és várd hogy hizzon a baba!sajnos még kicsik és iszonyat apró szuszogásokat művelnek éjszaka.
2023. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igaz, nekünk babycontrol van, és a saját ágyában aludt már amikor babafészekbe került, de én a babafèszek alá raktam az érzékelőlapot, különben nem érzékelte. 5ösre van állítva. (nem akartam állítgatni, mert napközben sokat aludt a bölcsőben egy másik érzékelőlappal, így csak a "fejet" tettem át.
2023. júl. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Babysense esetében 3 érzékenység van, hülye kérdés lesz, de a 3 a legérzékenyebb?
2023. júl. 29. 07:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nézd meg a könyvében
2023. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj; hogy ha elolvasod a tajekoztatot, akkor oda le van irva, hogyan is kene hasznalni a legzesfigyelot.


Kisagyba, agyracsra kell rakni, matrac ala. Az agyban nem lehet semmi, feszek se.

A kisagy legyen legalabb 1 meterre a szuloi agytol.


Egyeb esetben nem garantaljak az optimalis mukodest.

2023. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, valóban, de az a matrac vastagsága miatt van többek között. az öböl matraca és a babafészek vastagsága fele annyi sincs mint a kókuszmatracè. Nincs egyébként az ágyhoz kapcsolva az öböl, nem érintkezik semmivel.


a könyvébe sajnos csak annyi van írva, hogy gyárilag 3-asra van állítva.

2023. júl. 29. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Es lehet, hogy pont a matrac vastagsaga a baj, ezeket a kisagyba terveztek, az ahhoz valo matracokhoz.


Nem tudni, mi lehet a problema pontosan, ha nem rendeltetesszeruen van hasznalva.


Akar az is, hogy falapon van, nem a racson 🤷‍♀️

En pont emiatt engedtem el a legzesfigyelot, kisfiam nem hajlando a kisagyban aludni, csak obolben, de minel kozelebb hozzank, tehat az agyhoz kellett tolni.

Igy sok ertelme nincs, mert a mi legzesunket is erzekeli.


Nappal meg csak adamo hintaban hajlando aludni 😅

Nem egyszeru, az tuti.

2023. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A szenzorpadokban érzékenység szabályozó található, gyárilag 3-as (legérzékenyebb) érzékenységi fokozatra állítva."


Gyakorlatilag 30 mp volt kikeresni a neten!

2023. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!