Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 68-as H&M ruhákat hord a...

Most 68-as H&M ruhákat hord a kisfiam, egyéb márkából 74-es a kényelmes. Őszi/téli ruhadarabokat milyen méretben szerezzek be neki? 4 hónapos a picike.

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget.

2023. júl. 31. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom, hogy előre vásárolj. Egyrészről mert teljesen változó, mekkorát nőhet addigra, másrészről ki tudja akkor éppen milyen ruhadarabok lesznek amik épp beválnak. Márkafüggő is a méret, egyikből nagyobb kell, másikból kisebb. Minőségben is nagy különbségek vannak.
2023. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen éppen a mérete lesz. Ebben a korban még ugrásszerűen nőnek, de ezt talán már észrevetted. Várj még az őszi/téli cuccok betárazásával szeptemberig. 1-2 pulcsit meg 1-2 nadrágot vennék neki legfeljebb augusztus vége felé, hogy ha hirtelen beköszöntene az ősz, akkor ne fagyjon meg. H&M-ből 74-est. A többivel várj. Fiú, simán lehet hogy 2-3 méretet is letud neked a tél végéig 😁
2023. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg igazatok van/lesz. Köszönöm szépen, alapfarabokat veszek, de nem túlzom el a dolgokat. 😊
2023. júl. 31. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig egy mérettel nagyobbat vettem neki a következő szezonra mint amit aktuálisan hordott, nem volt belőle gond, és így ki tudtam használni az akciókat is. Persze vannak bevált márkáim amiből tudom milyen a méretezés.
2023. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem vennék előre semmit már most.

Első nyárra vettem egy számmal nagyobbat, úgy gondoltam bele fog addig nőni, végül kisebb méretben is muszáj voltam venni, mert a napozó az bőven térd alá ért mire kellett stb. Persze augusztusban már hordta de én szídtam magamat, hogy miért kellett ennyire elkapkodni, majd mikor már tényleg hordta volna kapkodva venni kisebbet.

2023. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vásárolj előre. A lányom egy éve hordja a 74-es h&m ruháit. Máshol már 86-os darabokat veszek neki, sőt, pepcoból 92-es is van. :D

Tavaly vettem neki a szülinapjára egy 80-as ruhácskát a h&m-ben nyáron (novemberi gyerek), talán idén rá tudom majd adni a szülinapján :D

2023. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!