Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos lesz a kisfiam,...

4 hónapos lesz a kisfiam, popsiban 38,1-et mértem. Fogzástól lehet?

Figyelt kérdés

Olyannyira ömlik a nyála, hogy egy nap csak emiatt többször öltözünk át. Hiába torolgetem, a nyalkendő melegíti a hosegben.


Ma hajnali 2kor észrevettem hogy melegebb. Nincs más tünete. Első baba és nagyon aggódom.


Bocsi a helyesirasert, a szemem akad fel olyan fáradt vagyok, de nem merek elaludni nagyon féltem.


Orvossal beszélni fogok csak tapasztalatokra lennek kivancsi. Koszonom



2023. júl. 30. 04:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
A fogzas nem okoz lazat. A fogzas miatt legyengult immunrendszer benyelt valoszinuleg valamilyen virusfertozest, attol lazas.
2023. júl. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nyáladzik a baba, többször öltöztök át... Ilyenkor te miért öltözöl át? A kérdésedre a válasz - pedig férfi vagyok - 0,5-öt le kell vonni. Máris 37,6. Erősebb hőemelkedés. Google is a barátod. Aztán tessék orvoshoz vinni ma.
2023. júl. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Lázat nem de hőemelkedést okozhat. Baromság hogy nem. Ha benyalna valamit az nem egy egyszeri enyhe hőemelkedéssel jön ki. Mert hogy a fiamnak mindig volt minden fognál de csak ennyi. Egy enyhe hőemelkedés.

Kérdező! Ha fentebb megy, esetleg tartós lesz akkor orvos. Amúgy erre gyógyszer se kell még

2023. júl. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen feljebb ment, tudom higy le kell vonni...

Mar 38.5 mertem reggel 5kor. Hivtuk a 112-t azt mondtak adjunk neki kupot. Ki fog jonni az orvos ha feljebb megy

2023. júl. 30. 06:32
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Levontad a fél fokot?(0,5)

Akkor lesz neki 37,6.Ez csak hoemelkedes

Ha feljebb megy akkor kell orvoshoz fordulni.

Amúgy nem lehet csak hogy melege volt?

A babák átlagos hőmérséklete lehet akár 37,2 fok is,tehát így a 37,6 nem is tűnik olyan tragikusnak.

Ha reggelre elmúlik,kedve jo nem nyűgös nincs teendő vele szerintem.

(Egyszer surgossigere rohantam a lányommal kb ennyi idős lehetett,38 fokos laza volt.elhajtottak,hogy lehet a fogaktol is.Nem találtak nála semmi betegségre utaló jelet.Ez szombaton volt,hétfőn mire elvittem orvoshoz nyoma sem volt a laznak.Igy visszagondolva a sürgősségi tényleg hülyeség volt)

2023. júl. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

5 vagyok most láttam,hogy írtál,hogy levontad a fél fokot

Ne aggódj,doki kimegy ahogy írtad,semmi gond nem lesz

Tudom,hogy milyen érzés ha beteg vagy lázas a gyerek,de ne panikolj.

2023. júl. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Ezért komolyan segélyhívót hívtál? Komolyan? Az vészhelyzetre van. Ez messze nem az🤦🤦 Ügyeletet kell hívni de azt se ennyi miatt. Ha lázas ÉS levert akkor kell gyógyszer. Ha nem viszi le akkor hűtő fürdő, borogatás, 4 óra múlva mehet másik gyógyszer. Ha tartósan magas láza van és nem viszi le semmi akkor kell hívni az ÜGYELETET
2023. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 babyboom567 ***** válasza:
39%

Semmi baj Kérdező!

Mindent jól csináltál,semmi baj nem lesz.

Nyugodtan máskor is hívd a SEGÉLYHÍVÓT,majd ŐK eldöntik ,hogy otthoni kezelésre,ügyeletre, vagy mentőre van szükségetek!

Jobbulást a babának!

2023. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem baj, hogy hívtad őket!A te gyereked a saját felelősséged, hogy mit teszel vagy mit nem.Inkább mondják, hogy felesleges volt minthogy esetleg komoly baj legyen.Mert pici még és 4 honaposnak még komolyan kell venni a lázat.
2023. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta hogy baj hogy hívtuk őket, sőt nagyon kedvesek és segítőkészek voltak... de gondolom ti hétvégén nem kezdenétek semmit a gyerekkel ha baja van, a ti bajotok. Mi ezt cselekedtük mert tudjuk hogy msot lett nemrég megvariállva az ügyelet és nem tudtuk hol tudunk tájékozódni. Senkinek semmi baja nem volt ezzel, de ha nektek fáj, sajnálom.
2023. júl. 30. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!