Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Lizandra...

Mi a véleményetek a Lizandra névről?

Figyelt kérdés
Személy szerint nagyon szeretem, de nem tudom hogy mások hogy viszonyulnak hozzá... Már kamaszkoromban kinéztem egy névadó könyvben, és nagyon megtetszett. Szerintetek? :)

2023. aug. 3. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Az a lényeg, hogy neked tetszen!

Amilyen neveket adnak manapság (Nina, Milla, Neszrin, Ájse, Zejnep,Zsanka, Borka stb.) ezekhez képest a Lizandra egy kimondottan kellemes név.

2023. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
nekem egy gyík jut eszembe róla, de igaza van az elsőnek, az általa felsoroltaknál még ez is jobb.
2023. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen, Lizard,ez már nekem is eszembe jutott. :D

Nálam is vannak hasonló nevek, amik gyerekkoromból igy berögzültek és más jut róluk eszembe.

Petra - Petrezselyem, Anasztázia - Ananász.

2023. aug. 3. 19:31
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon nem tetszik, bocsi. :/ Pedig a Liza névvel amúgy nincs bajom, főleg becenévként. De így engem is a "lizard" szóra emlékeztet. Illetve nagyon túlgondoltnak hat, mintha nagyon egyediek akarnának lenni azok a szülők, akik ilyen nevet adnak a gyereküknek.
2023. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez már túl komplikált, túl kacifántos. És nekem is a gyík jut róla eszembe. A Liza sokkal jobb, úgy is így fogjátok becézni gondolom.
2023. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ordít erről a névről, hogy anyukának feltűnési viszketegsége van.
2023. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is egy gyík ugrik be sajnos.
2023. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű. A gyíktól eltekintve sem hangzik jól.
2023. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Sima Liza, miért nem jó?
2023. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Esetleg még gondolkodom az Eliza Szandrán is, és akkor két név lenne, de kicsit már "csicsásnak" érzem.

A Lizandra se egy átlagos név tudom. "Gyíkocska" :D

2023. aug. 3. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!