Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki a...

Van itt olyan anyuka, aki a szülése után 4-5-6 hónapra ismét terhes lett? Megtartottátok a babát? Esetleg nem? Mit mondott az orvosotok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm igen. Természetesen megtartotta, miért ne? Aki nem akar babát, az bizonyára védekezik...

Az orvos nem mondott semmit. Esetleg gondolom azt hogy gratulálok...

2010. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férjem exe az első lánya születése után 3 hónappal már terhes volt a másik babával,megszülte természetesen ráadásul úgy hogy az első császár volt:-)
2010. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most vagyok 10 hetes terhes, a "nagy" még nincs 7 hónapos. 4,5 hónap után estem teherbe, így is terveztük, úgyhogy nagyon boldogok vagyunk! :)

Az orvosnak már a 6 hetes kontrollon mondtuk, hogy minél előbb szeretnénk kistesót, azt mondta, hogy azt szokták ajánlani, hogy fél évet várjanak az előző szülés után. Hát nem lett fél év, de nagy örömmel fogadta a hírt, és gratulált hozzá.

2010. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hónapos volt amikor terhes lettem . Persze,hogy megtartottam! A doki akihez jártam már elötte is ismertem csak annyit mondott, hogy "jól belehúztunk"!
2010. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!