Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves a gyerek orvosotok...

Hány éves a gyerek orvosotok és milyen nézeteket vall?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a hozzátáplálás kezdetét, a tehéntejet és a H1N1 oltást!

A miénk kb. 35 év körüli, a hozzátáplálást korán kezdtük, a tejet nem javasolja egy év előtt és az oltást sem. Nem egy vaskalapos maradi doki!


2009. dec. 9. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A miénk 60 körüli,homeopátiás gyerekorvos.Abszolút szoptatáspárti,6 hónapos hozzátáplálás-kezdettel,az oltást nem ajánlotta-egyszerűen feleslegesnek tartja mint én,de ismeri a gyerekeimet,ennek fényében mondott véleményt-,tej 1 éves kor után.Nagyon odafigyel az új dolgokra,és betegségnél mindig az enyhébb szerekkel kezdi-általában természetes dolgokkal-,én nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve,remélem,még sokáig nem megy nyugdíjba.:))
2009. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miénk elég idös,biztos 50-60 éves.

Férfi.

Hozzàtàplàlàst 4 honaposan ajànlja tàpszeresnel,és anyatejesnél 6 honapos kortol.

Hust 7 honapos kortol.

Tehéntejet 1 éves kor utàn.

Oltàst nem ajànlja,de van a rendelö bejàratnàl rendszeresen kézfertötlenitö alkohol a betegeknek..

Anytej pàrti,bàr ha nincs tej akkor sem eröszakoskodik,de egy fajta tàpszert tàmogat,az pedig a Beba.

Azt hiszem a tiéd sem egy maradi doki.A tehéntejet miért ajànlanà egy éves kor elött?

Az oltàst meg megértem ha kétségei vannak.Végül is mindenben te döntöl,,nem ö!

Àn hallgattam a dokira,bàr én eleve szeretek mindent betartani.

2009. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40-45 körüli, férfi. Szoptatás párti, amíg csak lehet, sőt, 6 hónapos korig kizárólag azt javasolja, bár Mi elkezdtük már 5 hónaposan a hozzátáplálást, mert elfogyott a tejci. Hozzátáplálás terén házikoszt párti, és a tejtermékeket csak 1 éves kortól javasolta, tejet még később. Mindezek ellenére kislányom eszeget joghurtot, krémtúrót és ilyesmiket már 8-9 hónapos kora óta, de semmi baja. Mivel a tápszert nem nagyon eszi, kellett Neki adnom ilyesmiket is, az orvosunk nem tépte le e fejem emiatt. Az egy dolog, hogy mit javasol, de nem erőszakosan teszi szerencsére. Illetve, oltáspárti, de H1N1 ellen nem javasolta 1 éves kor előtt, sőt, azután sem, ha nem muszáj, viszont egyéb más oltásokat (pl.: bárányhimlő, prevenár oltások stb.) fontosnak tart, de persze az Én döntésem, hogy mit adatok be.
2009. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A mienk is anyatej párti, de nem akart szopni a picur, ezért javasolta a hozzátáplálást, inkább mint a tehén tejet!

2009. dec. 9. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete váltottunk gyerekorvost, 6 hós a lányom.

Az új dokinéni középkorú, barátságos.

Szoptatáspárti, most kezdünk amúgy is hozzátáplálni. Oltást a kötelezőn kívül semmit nem javasol.

Homeopátiás szakember.

A megelőzésre fekteti a hangsúlyt, nem a gyógyításra.A tehéntejet nem kérdeztem, de mondhat bárki bármit, úgysem adnám egy éves kor előt..

2009. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves, 50 körüli nő. Már fiamnak is ő volt (10 éves lesz) akkor még más nézetei voltak.

Most a lányomnál igény szerinte szoptatás és hozzátáplálás 6 hónaposan.

A fiamat a suliba beoltattam, de nem kérdeztem meg a gyerekorvosrt, ez az én döntésem (az orvos is ember és van saját véleménye)

Amúgy a többi oltást javasolta (Prevenar, rota, sőt a fiamat beoltattam kullancs által terjesztette agyvelőgyulladáse ellen is.

A kicsi 9 hónapos, talán 6 hónaposan voltunk a dokinál utoljára.

Tejet, tojást nem javasolta,sőt a terjterméket is csak 8 hónapos kor után (joghurt, túró)

2009. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50 fölötti nő, olyan, mint egy katonatiszt, de a babákat szereti. Szoptatok, de láttam, hogy gond nélkül írt föl tápszert. Szánhatna picit több időt egy-egy babára... látszik, hogy ért a babákhoz, nem is sír "neki" a lányom, szurikat is ügyesen adja be. Hozzátáplálás tejes babánál fél év után, következő találkozásnál esedékes róla beszélni, azt hiszem.
2009. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

33 éves, ő nem oltatna. Ha a szülő kéri, természetesen beadja, de kifejezetten javasolni nem szokta. A praxisában véleménye szerint fele-fele arányban vannak azok a betegek, akik kaptak védőoltást, és akik nem. Szóval szerintem ne tegyük ki még az oltás tortúrájának is a gyerekeket.

A tehéntej bevezetése szerinte minél később történjen meg, az sem baj, ha a gyerek másfél-két éves koráig vár vele a szülő.

2009. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi doktornénink is nyugdíj közeli korú,én mondtam,hogy szeretném a picinek,mert aggódom.

Azt válaszolta,hogy az én döntésem.

De nem is mondhatott mást,neki amúgy is mindegy

2009. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet azzal, hogy ajánlja vagy lebeszéli a szülőt az oltásról.

Ez a szülő döntése, meg sem kérdzetm a saját orvosunkat, az iskolaorvos oltotta a gyereket.

2009. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!