Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ábrázol szerintetek ez a...

Mit ábrázol szerintetek ez a babajáték? :)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A rózsaszínre gondolok, milyen állat lehet?

Ez egyébként Dm fürdőjáték, a kis edények különböző vízi élőlények formáiban vannak, van köztük halacska, rák, tengeri csillag stb.

Ezt a rózsaszínt viszont nem sikerül beazonosítani :)



#babajáték #Kádjáték
2023. aug. 8. 00:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bagoly
2023. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat! 🙂

A baglyot, csirkét és golymókot (😀) kizárnàm, mert ezek szerintem mind vízi állatok lennének, az összes többi is az.

A többi megfejtő tudna annyiban segíteni, hogy hogy képzeli bele az adott állatot abba a formába? Azaz hogy például az a két kis hegyes fül vagy csőr mije is lenne az adott állatnak?

(A lyuk nem hiszem, hogy mérvadó rajta, mindegyiken van egy lyuk és egy kis pöcök, amivel egymàsba lehet akasztani őket.)

2023. aug. 8. 09:42
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy medúza és az a két hegyes vmi a lábait vagy úszó

karjait ábrázolná? Csak egy tipp, tényleg elég rejtélyes.

2023. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
Fésűkagyló
2023. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A dm oldalán az értékeléseket böngészd át hátha valaki írja. Egy olyat már találtam aki szintén ezt az egyet nem tudja beazonosítani. :)

Az uszonyok vannak berovátkázva szóval az egy uszony lesz, meg nyilván valamj vízi állatban kell gondolkodni, de nem jöttem rá én sem.

2023. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, 15-ös!

Igaz, amit kerestem, nem találtam meg, de jól szórakoztam a google fordításokon 😀

Egyébként két értékelő is a (képen kék színű) kérdéses állat fajtájára kíváncsi, de sajnos megfejtés ott sem született.

"Mit jelképez a kék penész?" 😃

2023. aug. 8. 11:09
 17/24 anonim ***** válasza:
Béka esetleg.
2023. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 hosszúhajú ***** válasza:
nem lehet kitalált állat?
2023. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Mivel nem érkezett eddig olyan tipp, amit teljes meggyőződéssel el tudtam volna fogadni, így én is kezdem ezt hinni :)

Bár érdekes ötlet lett volna a készítők részéről, hogy a valós állatok közé csempésszenek egy kitaláltat, de semmit sem zárhatunk ki... :)

2023. aug. 9. 00:29
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A ráját úgy képzelem bele, hogy ilyesmi alakja van. Elöl két kiálló izé, oldalt az uszonyok. Csak a hosszú farka nincs meg.


[link]

2023. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!