Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan nem tartja a...

3 hónaposan nem tartja a fejét ha hasra fektetem. Normális? Ha tartom ölben, akkor tartja a fejét, de még ejti el

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális. Mennyit hasaltatod?
2023. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 perc, utána sír
2023. aug. 9. 15:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia ha te félig úlő helyzetben van és a melledre rakod is néz felefele rád és erősödik. Nagy labdán is tudod hasaltatni közben ringatni..... sok gyakorlat van rá ami nem a tipikus rakd a földre és hasal.

Egyébként nem normális. Keress egy konduktort,dévényest,gyógytornászt.....

2023. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyen sokat tigristartásban a karodon. Hihetlennek tűnik de a hordozás is segíti a nyaki izmok erősödését. Ezen kívül fordulj szakemberhez!
2023. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ez nem jó. Fordulj szakemberhez. Minél többet hason kell lenni.
2023. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
2-3 perc, akkor min csodálkozol? Hasaltatni kell, akkor is, ha sír.
2023. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Kisfiam ordított, ha hasra mertem tenni 2 hónapos korában, emellett észrevettük, hogy csak balra hajlandó fordítani a fejét. Elvittük dévényeshez, ott mondták, hogy nagyon feszes a nyakizma. Itthoni torna lett javasolva: Hátról hasra fordítás, majd vissza. Háton fekvésből ülésbe húzás.

Ezen kívül még youtube-on kerestem torna videót, azt is csináltuk vele.( [link] Ebben a videóban benne van a labdán való tornáztatás is, amit előző válaszoló is javasolt.

2 hetes kontrollon dícsérték a fejlődést, azóta nincs probléma a hasaltatással,már nagyon élvezi a dolgot.

2023. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

6, ezzel nem feltétlen értek egyet. Szegény gyereket miért kéne kinlodtatni. Meg kell találni azt a pózt amiben erősödik de neki is kényelmes.

Egyébként elvinném orvoshoz vagy dévényeshez, stb aki ezzel foglalkozik..

2023. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

De én nem értem, te komolyan napi 2-3 percet hasaltatod a gyereket? Hát akkor nem is csoda.


Ha sír 2-3 perc után, akkor naponta 10-szer tedd le 3 percre.

2023. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, nekem soha egy percet se volt a kisfiam hason, amíg magától meg nem tanult hasra fordulni kb 6 hónaposan, de már kb kéthónaposan szépen tartotta a fejét, amikor vállra vettem. Baromira nem a hasaltatáson múlik; a mai gyerekek annyit vannak úgyis karban, hogy az bőven elég a nyakizmok erősítésére - ha amúgy a gyerek egészségesen fejlődik. A lényeg, hogy full fölösleges a hasaltatással kínozni... Olvassatok utána a szabad mozgásnak és hogy micsoda előnyei vannak a fizikai és szellemi fejlődésben.
2023. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!