Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba utál ölben...

3 hónapos baba utál ölben lenni.Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 3 hónapos refluxos,tejfehérje allergiás baba,aki ordít,ha ölbe van. Ölbe nem tudom etetni. Csak ha lefektetem,megemelem párnával a fejét úgy eszik.Ölbe ellöki magát tőlem és a cumisüveget se fogadja el.

Nagyon rosszul esik,hogy nem tudom ölbe szeretgetni,mert ordít. Amúgy máskülönben lerakva játékokkal jókedvű,nagy dumagép,de ölbe ordít.Korábban semmi gond nem volt ezzel. Volt valaki,aki átélt hasonlót? idővel újra lehetett ölelgetni a babát? Változott a helyzet?


2021. ápr. 17. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányom nem refluxos, viszont rengeteget bukott orrán száján. Kb ilyen idős korban szoktattam le az ölben evésről, már nem volt kényelmes egyikünknek sem. Dajkálni fekve nem hagyta magát. Aztán mikor már félig ülő helyzetben a hátât a hasamnak támasztotta, akkor már elvolt ölben, illetve azt szerette mikor a feje a vállamon volt. Úgy engedte magát szeretgetni,meg az ágyon fekve. Most 9 hónapos és már bújik.
2021. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalom írom, nem pedig azt hogy biztos nálatok is ez a baj, de az én babámnal ugyanez volt, plusz ő nem nagyon volt el kézben, csak bizonyos pozokban.

Kiderult hogy az izomzataval van baj ( hipotonia)

Deveny kezelés és tsmt torna után ezek megis oldodtak.

2021. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!