Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba miért sír...

3 hónapos baba miért sír amikor éhes de nem akar enni? Csak akkor tudom megetetni ha félálomban van. A nyála folyik, de a foghúsa nincs megduzzadva

Figyelt kérdés
Minden evéskor hiszti. Sokkal kevesebbet eszik mint eddig. Megette eddig a 150-et, most csak 60-70-et

2023. aug. 9. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónaposan kezdett fogzani,ilyen bent mélyen mozog a fogacska,ugyanezek a tünetek. Ràgóka és kenegesd az ínyét.
2023. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Foghús=íny. Attól, hogy nincs megduzzadva,a csírák még mozgolódhatnak.

A lányom szintén 3 hónaposan kezdett fogzani.

10 hónaposan nőtt csak ki neki az első fog. Addig csak nyálzott és rágott mindent.

2023. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd egy pár nap múlva javul, utána meg megint rosszabb lesz. Ez ilyen. Egyszer fent, egyszer lent. Mocorognak a fogcsírák nyilván.

Nálunk is ez volt, 6 hónapos korában jött ki az első foga, majd semmi. 9 hónapos korától meg folyamatosan fogzik. Most 15.

2023. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Sok minden miatt lehet. Szerintem a fogzas az utolso (plane 3 honapos gyereknel). Nalunk is kevesebbet eszik most, de mivel nem bio robotok siman belefer ha nem "kronikus", hogy nehany napig. Nalunk pl. reagalt igy a homerseklet valtozasra.
2023. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4!

A fogzás 2-3 hónaposan indul a fogcsírák ereszkedésével,készülődésével. Ezért a nyálzás és az ökölrágás.

2023. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5#: Mint minden mas igen ez is elkezd fejlodni, ettol meg ennyire korai idoszakban nem lesz nagy esellyel okozoja a fenti dolog. Persze ha tetszene szoveget ertelmezni, nem csak bofogi, amit a facse-rol osszeszedtel tudnad ertelmezni, hogy mit jelent a "Szerintem a fogzas az utolso", tehat nem kizarom, hanem elobb keresnem mashol a gondot, mint pl. a drasztikus idojaras valtozas a tap/anyatej minosege stb.
2023. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6! Nincs is facebookom....mellőttél. Tapasztalatból írtam,amit írtam.
2023. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a fog okozta ezt, pont 3 hónaposan. Bizony van akinél hamar indul a fogzás, ugyanez a tünet,tejem nem volt kevesebb sem rosszabb.
2023. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Remek nincs facebookod, ettol meg nem tudod ertelmezni amit olvasol. Jar a keksz.
2023. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!