Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem fura ez? Őrlődöm,...

Csak nekem fura ez? Őrlődöm, menjünk-e.

Figyelt kérdés

Férjem barátjáéknál 30.án született a baba.

Apukának első gyereke, anyukának 3.(23évesen, 3 apától. No comment).

Hétfőn irtak, szombaton lesz náluk egy tejfakasztó buli tartva.

30fő, köztük gyerekek is.

2 hetes lesz kb a pici. Én is laza szülő vagyok, voltam, de nem hinném hogy egy 2hetes babának egy 30fős, hajnalig iszogatós buli "jót tenne".

Férjem menni szeretne, de én őrlődök.

2 és 4 évesek a mi gyerekeink. Nem betegek, de sosem tudni mi lappang pl bennük.


Elszeparálni nem tudja a babát, kicsi a házuk.


Szivem szerint nem mennék, a baba érdekében, de abból meg sértődés lesz.


2023. aug. 10. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő döntésük, nem a tiéd. Ha nekik belefér, te milyen logika alapján akarnád megvédeni a gyereküket a tieidtől? Ha nem tüsszögtök, menjetek. Két ilyen kicsivel úgysem maradtok hajnalig felteszem.
2023. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az anyának a harmadik gyereke, az már a kutyákkal nő fel.
2023. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekik belefér , téged ne érdekeljen. Nyilván ha útban lennétek nekik ,nem hívtak volna meg. Lehet ők otthon sem lesznek a babával, hanem mondjuk nagyszülőknél.
2023. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De, otthon lesznek.
2023. aug. 10. 12:25
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Hiába akarsz a baba érdekére hivatkozni, attól, hogy ti nem mentek, a másik közel 30 ember igen, szóval a kisgyerek nem lesz kevésbé kitéve. A csajnak 2 másik gyereke is van, akik oviból, játszótérről így is, úgy is hazahozhatnak valamit.

Ha meg a csaj nem szimpi, ki kell mondani, hogy ez a baj.

2023. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

"Apukának első gyereke, anyukának 3.(23évesen, 3 apától. No comment)."


Ez a lényeg. A kérdés kapcsán semmi relevanciája nem lenne annak, hány apától szült a csaj.

Herótod van tőle, azért nem akarsz menni, a többi körítés.

2023. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az apukával jóban vagyok, a csajjal valóban nem.

De most tényleg csak a babát nézem.

2023. aug. 10. 12:50
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel lesz a babának biztonságosabb, ha ti 4-en nem mentek, ha a többi ember ott lesz?
2023. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
7# hagyjuk már. Nem akarsz menni és kész. Nem kell a rizsa. Még meg is értem, lehet hogy okkal nem bírod. De minek a magyarázkodàs?
2023. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves 9!

Ha nem akarnék menni, nem őrlődnék rajta......

Mint írtam, az apával jóban vagyok. A meghívottakkal is. A babára is kíváncsi vagyok.

Fel tudnám magam találni úgy, hogy anyukának egy hello-t szólnék egész este, hidd el.


Csak nekem valahogy nem fér a fejembe, hogy egy 2 hetes baba mellé hogy lehet ennyi embert meghívni, éjjelig ivászatot rendezni.


És igaz, ha mi nem megyünk,(mondjuk írtam, férjem mindenképp megy), 3 emberrel lenne kevesebb ott.

2023. aug. 10. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!