Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha nem bírom...

Mit tegyek, ha nem bírom elviselni, hogy a babám szopi közben belémkapaszkodik,(arcomba, orromba akar kapaszkodni, a nyakamba, vállamba)??

Figyelt kérdés
Borzasztóam idegesít ha csak kaparászik, ha meg markolgat, attól ideges leszek....úgy érzem nem vagyunk egymással kompatibilisek!!!
2023. aug. 14. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Engedd el a szoptatás mizériát ha rosszul vagy tőle.

Nekem is mindkét lányom tápszeres volt, a szoptatás gondolatától is a hideg rázott, ennek ellenére mindkét gyermekemmel próbáltam mindent megtenni hogy legyen tejem, úgy voltam vele max kapják cumisüvegből. Lehet működött a tudatalatti de nem volt tejem egyikkel sem.

Egészséges, boldog gyerekek.

2023. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A kezével ismerkedik veled. Fontos neki, mert ő így is, ilyenkor is tanul. Vezesd a kezecskéjét úgy, hogy inkább simizzen. Beszélj hozzá, kedveskedj neki. Énekelj, hogy ellazuljon. Azt nem kell hagynod, hogy neked fájjon.
2023. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyenkor mindig gyengéden, de határozottan arrébb raktam a kis kezét, vagy fogtam, esetleg puszikat adtam rá. Néha még buzerál a kezével, de már nem vészes.
2023. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Hm :) . Először is vegyél egy nagy levegőt olyankor, és nyugodj meg. Simogasd meg a kezét, tedd máshová. Mondd meg neki nyugodtan, hogy ez neked fáj.


2 évig szoptattam, hidd el,tudom, milyen. A harapásról is leszoktattam a lányom. Finoman. Hidd el,megértik,amit mondanak nekik. A hangsúlyt.


Valószínűleg a hormonok miatt vagy ilyen érzékeny. Előfordul. Légy magaddal és a babáddal türelmes. (Tudom,könnyű mondani 😀 )


Gondolj arra,hogy pár év múlva mosolyogni fogsz azon,hogy ez volt a legnagyobb problémád.

2023. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Mindjárt két éves és az enyém is ezt csinálja. El engedtem. Ha tehettem volna akkor mihamarabb leszoktatom, de rettenetesen cici függő így tűrök még most is,bár nagyon nehezen.
2023. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
15 hónapos, plüsst adok a kezébe 😅
2023. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne hagyd, ha zavar. A tápszer megváltás tud lenni.
2023. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűen nem mindenkinek való a szoptatás, van, akinek teljes diszkomfort. Ha rossz érzés akármi miatt, engedd el, semmi baja nem lesz.
2023. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Én nagyon szeretek szoptatni (főleg mostmár, hogy nem fáj a mellbimbóm), de ezzel a piszkálással engem is őrületbe tudott kergetni az elején... Ha már nem bírtam, megfogtam a kezét, a tenyerem, kézfejem, ujjaim nem olyan érzékenyek, mint más részeim, így még aranyos is volt, ha mondjuk rámarkolt az ujjamra.

Egy időben meg az oldalam csiklandozta, de úgy, hogy valahogy átölelt, és egyik kezemmel sem értem el a kezét... Na, akkor sikítani tudtam volna, szerencsére volt segítség, aki lefejtse rólam az aprö kezecskét 😀

Esetleg megpróbálhatod legrosszabb esetben a kis karmolásvédő kesztyűcskét is, matatni attól még lehet fog, csak másabb érzés lesz.

2023. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tapszeres is ezt csinalja. Az enyem az olemben eszik es vegig az arcomat b@sztatja, nekem is rettentoen elegem van mar belole.
2023. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!