Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megy a hasa a kislányomnak,...

Megy a hasa a kislányomnak, állítólag a fogzás miatt. A kis popsija nagyon kipirosodott, fáj neki, mit tehetnék rá? Neogranormonnal kenem, de egyre csúnyább sajnos.

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is a fogzás miatt volt nagyon gáz a kis popsija. A dokink klotrimazolos canestent javasolt a popsikrém alá esténként, fürdetés után. Két nap alatt el is múlt, nagyon szépen helyretette. Azóta egyszer már kijött újra, megint azzal kentem, ugyanígy elmulasztotta.
2010. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon megy a hasa?

Mert ha naponta 3-nál több hig széklet van akkor az nem biztos,hogy fogzástól van,és fennáll a kiszáradás veszélye.

2010. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon, teljesen híg, kb. 4-5 alkalommal egy nap. ez már a 3. nap. ma vittem vissza a doktornőhöz, és nem vírus, a fogzás miatt van, ő mondta.
2010. okt. 15. 20:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Lázas is volt 2 napig, és sokat itatom napközben, éppen e miatt. Remélem tényleg a foga, bár még nem bújt ki.
2010. okt. 15. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Az nem jó,mert kórházba is kerülhet ha nagyon kiszárad:S

Nekünk is a fogzásra fogta a doki aztán köze nem volt hozzá.

Smecta port tudsz venni recept nélkül,nagyon jó hasmenésre babáknak.Fiamnak 1 nap után megszüntette.

2010. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én sudocremet használom de így is piros lesz ha jön a foga de elmulasztja hamar csak vastagabban kell kenni olyankor a dokink ajánlotta azt mondta ez a legjobb.hasmenés láz nem volt
2010. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Boraxos gyógyszertári popsi krém mindig jó, a Sudocrem, és Neogranormon nem elég, amellett lett ilyen már többször.
2010. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Neogragormon szárít, hámosít, az a kipirosodásra nem biztos, hogy jó. Inkább a Bepanthent próbáld ki, vagy a Bepanthen plust, az gyógyít és fertőtlenít, meg ha minden igaz kis fájdalomcsillapító hatása is van. Az én kisfiamnak is volt, hogy a híg széklet miatt szinte eleven volt a popsija, nagyon nehezen is gyógyult. Én felváltva használtam ezeket. Amikor rakod tisztába inkább mosd le a popsiját vízzel, kamillás teával. Meg persze az lenne a legjobb ha minél többet lenne szabadon, de az már ilyen időben nem igazán megoldható... :S


Jobbulást a babádnak!!!

2010. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk ugyanezz volt,a dokinéni felrt egy "specko"neogranormonos krémt,amit a gyógyszertárban kevernek,és tényleg nagyon jó volt.neogranormon illata is van,de ble van keverve még valami,amitől sokkal hatékonyabb.2 nap után elmulasztotta a pirosodást.itasd sokat a picúrt,nehogy kiszáradjon!Jó egészséget!
2010. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg a popsiját orvosnak, de addig is kamillával mosogathatod.
2010. okt. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!