Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10honapos babaitok mennyire...

10honapos babaitok mennyire teljesitik, amiket kertek vagy mennyire ertik meg, amiket mondtok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenekre, hogy gyere ide, menj a furdobe megyunk pancsizni, nyisd ki a szad , add a kezed -labad vagy miket csinalnak meg? Mert neha azt erzem, hogy a kisfiam nem nagyon ert dolgokat, ha hivom nem jon oda, mondom , h megyunk pancsipancsi nem indul el, nem tudom, h en varok e el sokat vagy mar tenyleg erteniuk kellene ilyeneket. Ha mondom, h kerem szepen nem adja oda, ami nala van. Nalatok miket csinalnak meg a babak ilyen kereseket
2023. aug. 19. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Gyere ide, kérem szépen, ne nyúlj hozzá az megy nálunk. Olyan 9 hónapos kora óta. Öltözés viszont tortúra, ott nem akar segíteni nekem ;)
2023. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még túl kicsi, hogy megértése ezeket. Meg ha még nem tud járni sem, miért várjuk el tőle, hogy menjen ide, vagy oda? Persze lehet tanítani, mondani nekik, de egy 10 hónapos gyerektől ne várjuk el, hogy értse amit mondunk és teljesítse a ķéréseket. Hagyjuk a maga ütemében fejlődni.
2023. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2es koszonom, csak pont az 1es is irta, hogy pl gyere ide, kerem szepen , ne nyulj hozza a megy kb 9honapos kors ota. Hat nalunk kb egyik sem es neha elgondolkodok, h erti e egyalatalan, de van, amit meg biztosan ert, de lenne olyan baba, aki mar ilyen kicsinek direkt nem csinal valamit? En nem tudom elkepzelni
2023. aug. 19. 12:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves kislányomnál megy NÉHA.

Amikor kedve van, de azért általában nincs 😁✌

2023. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Az én kisfiam 10 hónaposan (és most 11 hónaposan) is azt ért meg, amit akar 😀

Már egy ideje mutatja, hogy "Hol van a maci/lábad/fa/kutya?", a zenélős játékát bekapcsolja kérésre, két kockát egymásra tesz, de pl. a "Gyere ide!" elszáll a füle mellett :)

Az "Add ide!" mostanában kezd menni, de az elején trükköztünk, mert csak úgy volt hajlandó megválni valamitől, hogy odatettem a kezem, és kértem, hogy tegye bele, ami nála volt... 🤷

És rengeteg mindent ért, ha csak mellette beszélünk, és meghall egy tárgynevet, akkor sokszor mutat rá magától az adott dologra, pedig nem is tanítottuk neki direktbe, hogy azt úgy hívják.

A tiltás hol működik, hol nem, de ha véletlenül hirtelen rászólok, akkor mindig megáll a cselekvés közepén, persze azért próbálok vigyázni, hogy ne ijesztgessem.

Szóval szerintem érti ő a nagy részét, egyszerűen a parancsra cselekvés nála még nem megy úgy, mint egy kutyánál, ehhez még érnie kell.

Ne aggódj, nincs baj a babáddal! :)

2023. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan ilyeneket ne várj el Tőle
2023. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos, de mindig egy hang nélkül elmosogat, ha megkérem. Nyugi, ne várj tőle túl sokat, még bőven nem KELL értenie. :)
2023. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Köszi a leponzozást! ❤️ imádom a jóindulató anyukákat...


#1 voltam

2023. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#1es nem en voltam, kerlek hidd el 🥺
2023. aug. 20. 09:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudom ;)
2023. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!