Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit javasolnátok...

Milyen babakocsit javasolnátok ami teljesíti az alábbi feltételeket?

Figyelt kérdés

Csak sport részből áll, ami vízszintesig dönthető.

Könnyű.

Egybe tolókaros.

Átfordítható tolókar.

40 ezer ft alatt van az ára.

Bolygósítható kereke, könnyű irányíthatóság.

Strapabíró.


2014. márc. 7. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém csak majdnem megfelel, mert nem fordítható át a tolókar. Egy éve használom, egyedül az nem tetszik benne, hogy fél kézzel nehezen kormányozható (egyenesen lehet tolni). Nem tudom melyik feltétel mennyire fontos, ezért írok, talán más típusa lehet, hogy átfordítható karos.

Ilyen a miénk: [link]

2014. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz az átfordítható tolókarhoz?

Ha átfordítod hátulra kerül a bolygósítható kerék, így baromi nehezen irányítható lesz, ha meg lefixálod akkor baromi nehéz kanyaridni vele.

Ezt azért gondold át, hogy így is megfelelne e.

2014. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


2esnek igaza van, az átfordítható tolókarnál lényegesen jobb megoldás, ha 2 irányból tudod felhelyezni a sportrészt. Nekünk nem pont olyan van, mint amit belinkeltem, hanem 3in1. De a Bebetto-k mind nagyon könnyen irányíthatók, és rendkívül strapabírók.

2014. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nézem,h a Magelan-t talán nem is lehet 2 irányba felrakni. Bocsi. A Nico-t lehet ( [link] de az meg drágább.
2014. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Enyém két karos és nem átfordítható, viszont könnyebb irányítani egy kézzel is, mint az egybekarost. A kupolája meg nagyon-nagyon lehúzható, nem süt bele a nap a szemébe, a tetején meg van egy kukucskáló. Használtan 23 000-ért vettem, szinte új volt. ABC Design Primo. Baromi kényelmes, előzőben sírt.
2014. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lcs ***** válasza:
írta valaki a bebetto magelant, nekünk is ez van, korábban volt több babakocsink, és ez istencsászár azokhoz képest :) egyedül a két irányban tolhatóságot nem tudja, viszont hátul ki lehet cipzározni a huzatot, és simán látod mizu a gyerkőccel, illetve a kupola is nagy, ha a napsütés miatt gondoltál a kétirányba tolhatóságra.. :))
2014. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sportkocsikban nem szokott lenni átfordítható tolókar ugyhogy arról tegyél le.

Itt van pár kocsi ami az egyéb feltételeidnek megfelel.

[link]

[link]

2014. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából egy fontos dolog kimaradt, de ennek majdnem mindegyik megfelel, amit linkeltetek: egybe tolókaros legyen. Valaki írta itt, h a két karost egyszerűbb egy kézzel irányítani: miért is?? Én pont azért keresek egybe karost, mert a 2 karossal nem boldogulok 1 kézzel.. Az átfordíthatóságot amiatt gondoltam, mert pici gyereket tennék bele, aki még nem ül és hogy lássam.
2014. márc. 14. 14:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja most látom nem is maradt ki az egybe tolókar :)
2014. márc. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!