Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának milyen...

7 hónapos babának milyen játékot vegyek, ami segíti a mozgásfejlődését (imád mozogni), de azért nem terheli le nagyon a családi kasszát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
babatornázót játszószőnyeget leterhelni nem tudja magát annyit mozog amennyit bír
2010. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mászást segítő játékokat ajánlanám.Amihez ha hozzáér kicsit odébb megy,érintésre lép működésbe.Több féle van pl Micimackós vagy Fischer Prices.
2010. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mászik már, mit akarsz fejleszteni? Nekem most 8,5 hós, de én nem látnám értelmét, olyan gyorsan elkezdenek mászni a kúszás után. Most felállt a kisfiam és állandóan áll-leül-letérdel, már kapaszkodva lépeget 1 hónapja állt fel. Én ettől többet nem várok el.

Barátnőm mesélte, hogy az ő fia a porszívózás közben tanult meg járni, abban kapaszkodva lépegetett.

2010. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még nem mászik, csak hintázgat négykézlábra állva és kúszni próbál, de néha még hátrafelé sikerül. Tetszenek a mászást segítő játékok, de a csörgős hengeren kívül nem ismerem őket. Mondanátok konkrétabban? A Micimackós-t egyátalán nem ismerem. Esetleg webcím, ahol meg tudnám nézni őket?


Köszi!

2010. okt. 15. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is ezt csinálta, ha már "kutyázik" pár nap múlva mászni fog. Először csak egy-két mászó mozdulat, aztán észre sem veszed,végig skerázza neked a lakást.

A kérdésre válaszolva: nekem a pvc palackokat imádta ( tehetsz bele rizst, vagy szotyit, úgy jobban csörög).

2010. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, ezt már csinálja egy hónapja, de még mindig nem kezdett mászni. De a palackot kipróbálom, mert a zörgését amúgy is imádja :-D
2010. okt. 15. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
én kis vizet raktam a palackba,annyira tetszett neki,hogy 6.5 hósan kutyázásból 3 nap alatt mászás lett,aztán pillanatok alatt a 40nm-es szoba másik feléig követte az üveget:)
2010. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egy síma palack volt, egy babavizeset adtam oda neki, sokat játszott és játszik vele. Ráér még egyébként a babád, nekem már egy nyugodt percem sincs a 8,5 hós mellett. Elmászik mindenhová, konyha, fürdő, hálószoba, feláll mindenhol. 1 félek, hogy magával ránt valamit, 2 félek, hogy nagyon megüti magát, ha elesik. Szóval még használd ki ezt a nyugodtabb időszakot. Wc-re is úgy megyek, hogy résre nyitvahagyom az ajtót és lesem, hogy mit csinál.
2010. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igy van, tökéletes egy palack benne vízzel, vagy 1-2 kaviccsal, ami ha elgurul akkor zörög neki. A hengeres is nagyon jó, az meg felfújahtó és csörög neki, én olyat vettem, kemény 1500 ft volt (régio játék).

Kaptunk ugyan mászó micimackót, de konkrétan olyan hangja van, hogyha bekapcsolom, a fiam sírva menekül előle, pedig nem egy anyámasszonykatonája és 10 hónapos...

2010. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!