Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet rendes mosogató...

Mikortól lehet rendes mosogatószerrel mosni a baba cumisüvegét?

Figyelt kérdés
Semmivel nem bírom rendesen kitakarítani.
2009. okt. 23. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Áztasd be Domestos-os vízbe legalább 1-2 órára, minden trutyit ki fog szedni. Én egyik gyerekemnél sem főzögettem a cumisüvegeket, pedig a nagyobb tápszeres volt. Mind a kettőnek bika erős az immunrendszere!
2009. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En 6 honapos koratol mosom mosogatoszerrel a cumisuvegeket.
2009. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mindhárom gyerekemnél a kezdetektől mosogatószeres vízzel mosogattam az üvegeiket.Jól ki kell öblíteni utána tiszta vízzel.És néha én is kidomestosozom.

Az elsőnél 6 hónapig még főzögettem is őket,a másodiknál és a harmadiknál csak az első2-3 hónapban,de csak heti 1x.Sterilizálót nem is vettem,mert feleslegesnek tartom.Hála Istennek az én gyerekeim sem betegesek soha.Átlagban 1 télen 1x náthásak ennyi.Remélem ez így is marad.

2009. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen színű domestossal?
2009. okt. 23. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:

én is 6 hónapos korától.

én még most is ki szoktam főzni 2 hetente, 13 hónapos

2009. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az elejétől elmosogatom. Foszfátmentes a mosogatószerem, ha ez számít.

Viszont kizárólag neki van fenntartva a mosogatószivacs, és nem keverem az edényeit a miénkkel (pl. zsíros edények). Időnként meg kifőzöm, vagy bedobom a mosogatógépbe (bár ez nem olyan hatékony szerintem a cumisüvegnél).

4,5 hónapos, még sosem volt beteg.

2009. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az elejétől fogva mosogatószerrel mosom. Miért ne lehetne? 2 hétig voltunk kórházban a születés után, és ott is így ajánlották. Elmosni mosogatószerrel, jól kiöblíteni és utána be a sterilizálóba. Nekem van cumisüvegmosókefém és azzal mosom. 2 hónapos koruk óta pedig már nem használom a sterilizálót sem. Semmi bajuk nincs, nem is volt és remélem, nem is lesz!
2009. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is mosogatószert használok, anélkül nem is lehetne kitisztítani, főleg az üveg cumi részét. Utána nagyon alaposan el kell öblíteni. Egyébként én használtam az első pár hétben szilikonos bimbóvédőt, és arra is az volt írva, hogy mosogatószerrel kell elmosni.
2009. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Én meg a Domestostól félek kicsit, nem használtam ilyen célra még sose, nagyon gyilkos az a cucc.
2009. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az utolsó előtti vagyok és osztom a véleményt, Domestost én se mernék használni! Inkább 6-szor sterilizálnám... És ha a domestosból marad véletlenül az üvegben?
2009. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!