Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan hasfájás?

3 hónaposan hasfájás?

Figyelt kérdés

31.-én lesz 3 hónapos a kislányom de 1 hete kezdődött nála a hasfájás. Mindig csak 6-7 óra körül este. Milumil komfortot eszi 2 hete. Tudnátok valamit tanácsolni?

Holnap felhívom a gyerekorvost is, de őt igazán ez nem érdekli mert azt mondja majd kinövi..

Espumisan és társai nem használnak


2023. aug. 24. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság hogy kipróbálhatsz kb mindent, minden babának más válik be és kb 2 hét teszt idő, mire átrágod magad rajta tényleg kinövi. Alapjáraton az espumisan+biogaia ami sokaknak beválik, de ott a grip water a coli cseppek abbol van vagy 3-4 fele, infacol, tápszerváltás. Hát nem tudom...
2023. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tornáztasd, mozogjon többet. A baba hinták is jók, amik falra szerelhetőek. Nem adnék neki semmilyen gyógyszert, elég gyakori a hasfájás igen és igen idővel jobb lesz.
2023. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tornáztatom folyamatosan.. kaki is csak szélcsővel van neki.. egyedül nagyon ritka ha sikerül neki
2023. aug. 24. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Jol mondja.Felesleges minden sz..rral tömni,semmi nem használ.
2023. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2# szélcső? Miert kell ilyen hülyeségekkel traktalni őket?

Tudom hogy anyukaként mindent meg akarsz neki adni, de 10 éve nem volt tipik ilyet használni, és teljesen rendben voltak. Ehhez simán hozzá tud szokni. Egy kisbaba önallóan is képes kakilni. Semmi gyógyszer, semmi művi dolog. Torna, hinta, mozgás, megfelelő mennyisegű kaja/folyadék. Ez a titka. Azért ritka mert nem hagyod rá. A szélcső többet árt mint használ!

2023. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!