Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehetséges hogy 3...

Szerintetek lehetséges hogy 3 honaposan kezdödjön a hasfájás?

Figyelt kérdés

Babàm eddig is hasfàjòs bukòs baba volt. Aztàn valahogy jobb lett. Az èjszakàt szinte mindig vèg aludta. De most egy- kèt hete egèsz nap minden etetès közben ès utàn is erölködik, nyom, feszeng ès sìr. Pedig egy nap több kakis pelus is van, de mindig meg szenved èrte. ès màr ott tartunk hogy ejszaka is orditva kel, alig lehet megnyugtatni es biztos hogy a hasa fáj.

Csak anyatejes. Most 3,5 honapos ès tèlleg nemhogy jobb inkabb rosszabb lesz. Infacolt kap màr születèse ota. Szerintetek normàlis hogy ennyi idösen mèg mindig ilyen rossz az emèsztèse? Màsnak is van, volt ilyen? Tanàcsokat, megnyugtatàst vàrok. nagyon sajnàlom szegènyt. amugy teljesen jol fejlödö mosolygòs baba de szinte nem telik el nap a hasfàjàs miatti siràstol :(



2014. ápr. 17. 04:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig okés volt,akkor az étkezéseden kell válltoztattnod,olyat eszel iszol a napokban ami okozza neki.....elég egy fahéjjas vagy enyhén füszerezett élelem...''lapozz''vissza miéaz amit eszel ettél a napokban.Volt hogy nálam is hirtelen hasonló tünetek voltak babámnál,tejfölöst,fahéjjast,rántotta,okozta neki hasfájást :/ sokszor már azon a ponton voltam NEM eszek semmit!De,lehet hogy okozza ez a szeles idő is''nyel levegőt''séta közben.Több gyermekes anyuka.
2014. ápr. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia! köszönöm hogy vàlaszoltàl! tegnap este ràntott sajtot ettem. lehet az a ludas a hajnali hascsikaràsànak? mert egyböl szopi utàn lett rossz neki!

amugy igen eszrevettem pl tejföl, tojas hagyma meg ezek szerint sajt is.

meg en is elèg nehezen wc-zek. ha sok zöldseget gyumolcsot ennek az ra is jo hatassal lenne?

2014. ápr. 17. 06:29
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg lehet szènsavas üditõtõl is? mert most jut eszembe hogy azt most egy hete mindennal iszok, kb 3dl-t. mert eddig csak mentes vizet ittam csak màr nagyon kivàntam az uditöt. de akkor inkabb fel hagyok megint vele.
2014. ápr. 17. 06:38
 4/6 anonim ***** válasza:
..bizony bizony!!!hát a sajt!!én is már ugy kivántam a melegsznvicset,nna adttam az érzésnek :) babucim nem élvezte :( ,(pedig nem az első baba,nem is 2.3. ;)) )igen szénsavas sem jo :/ ha napi 3dl az még elmegy....Kicsit fogj vissza mindent ne egyél semmit :)) Csináld ugy, csak egyfélét....igy kitapasztalod melyik kajára érzékenyebb...több gyermekes anyuka.
2014. ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lemaradt......gyümiről..igen az is ''hat'',tul érett banán görcsöt okoz(nekünk is),kiwinél a MAGJAT nemszabad megenni,sárgabarackot sem szabad :/ ,én almát almával ettem,''zöld''banánt,gyümilevest,narancsot.....
2014. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a vàlaszokat. sajnos most èjszaka is èbren voltunk. :(

viszont reggel sikerült a kaki. remèlem minden ok lesz ès visszaàll minden a règibe.

2014. ápr. 18. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!