Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon küszködünk a hasfajassa...

Nagyon küszködünk a hasfajassal kipróbáltuk már a biogaia cseppet is gyógyászati tápot mert sajnos tapszeres a gyerekem de szart sem érnek a kérdés viszont hogy van ez a baba pocak tea keverek adható újszülött kortól?

Figyelt kérdés
Mert a vedononk és gyerek doki szerint ne adjak nekik teat de csak kínlódunk tényleg már napok óta nem tud a gyerek produkálni semmit és csak szenved rossz nézni ostoba dolgokkal ráz le a doki de a mamam szerint meg lehet adni újszülött kortól ezt a tea keveréket plane a dobozra is rá van írva .. de a doki(k) szerint meg nem használta már valaki ezt masfelhonaposan?

2023. szept. 3. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell tea. A hasfájás élettani dolog, nem sokat tudsz tenni ellene, majd kinövi.
2023. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem fog semmi használni sajnos csak az idő.

Esetleg szélcső, pocaktorna.

Amiket ki tudsz még próbálni hogy ne őrülj meg míg vársz: Espumisan, infacol, biogaia, laktáz csepp.

Teát én nem adnék, de valószínűleg az sem fog ártani de használni sem.

2023. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Laktáz csepp! Nálunk egyedül az segített.

Biogaia, Infacol, Espumisan l&szrt nem érnek.

2023. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk szintén a laktáz csepp segített.

A tea segíthet de a hasfájást erősítheti is akár, vele jobb vigyázni. Általában a szélhajtó hatású szerek okozHATnak több kárt, mint hasznot.

2023. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Laktáz comfort csepp vált be nekünk is hasfájásra!

Ha pedig nem tud kakilni, akkor laevolac!

2023. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Én adtam a Mecsek baby teát, semmi baja nem lett tőle. Csakis kizárólag ez használt a hasfájására, kihajtotta belőle a pukikat. Enélkül egész éjjel ordított, feszengett a hasfájástól.
2023. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk az Infacol segített, pedig nagyon hasfájós volt a lányom. Szerintem mindenkinél más jön be, sajos ez egy ilyen kísérletezős időszak. Igaz, nekünk szerencsénk volt, mert védőnő javaslatára elsőre bejött az Infacol.
2023. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

Mi mindent kipróbáltunk, de semmi sem segített csak a nagyon hosszas büfiztetés és a szépcső..kakilni is sokszor csak azzal tudott.

Később a hozzátáplálás oldotta meg a dolgot. Hamarabb is kezdtük, 5 hónaposan. 1-2 hét után minden gondunk megszünt..

2023. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. *szélcső* akart lenni😅
2023. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell "lesz*rozni" mindent, csak mert nektek nem jött be.
2023. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!