Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött melletti kimerültség...

Újszülött melletti kimerültség mellett babysittert fogadni 2-3 óra alváshoz?

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod.
2023. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted, és úgy érzed, szükséged van rá, akkor igen.
2023. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz rá megfelelő embert, aki elvállalja, ki tudod fizetni, akkor miért ne? El tudom képzelni hogy ha pl. egyedülálló lennék és annyira kimerült lennék, én is fogadnék.
2023. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem felesleges.

De ha te jónak látod akkor csináld

(Hiába lett volna a baby sitter én nem tudtam volna aludni,főleg hogyha hallottam volna,hogy sír a baba.biztos felkeltem volna ,és mentem volna megnézni mi a baj)

2023. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs apa vagy nagyszülők, akkor akár lehet.
2023. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Egy kisbabával tudsz aludni,vagy már megszépültek az emlékek?emlékszem.mindig aludtam.ha ő is íhy éltem.túl :D

Ha megteheted akkor hívj valakit és pihend ki.magad

2023. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam ilyet babysitterként. Igaz, ott 3 gyerkőc volt, de még a nagyok is kicsik voltak. Főként a nagyokkal játszottam, de mikor a kicsi jóllakott és nyugodt volt, akkor őt is ki/elvittük magunkkal és akkor anyuka tudott pihenni egy kicsit. Jó volt nézni mennyire jólesett anyukának az a pár óra, mintha kicserélték volna.
2023. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Egyedülálló anyaként szültem, szükségem volt rá.n
2023. aug. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 nem minden baba alszik egyben órákat.

Én tudtam aludni a kislányom mellett, de a barátnőm már nem, mert fél óránál nem alszik többet egyben a babája.

Babakocsiban és ha rajta van akkor igen, de az neki nem alvás.

2023. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én félálomban töltöttem fél évet, mert 20-40 percenként felriadt a lányom és csak a kezemben nyugodott meg. Mire visszaaltattam, alig láttam. Semmi napirend, semmi rendszernem volt benne. Egy pont után ölni tudtam volna valakiért, aki 3 órán át ugrik helyettem és elalhatok végre. Szóval simán, kell a pihenés!
2023. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!