Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos anyatejes...

3 és fél hónapos anyatejes babámnak hasmenése van, tippek mit tegyek és mit ne?

Figyelt kérdés
Nem vészes a helyzet, de aggódom hogy lesz az éjszaka, ha netán alszik, ébresszem? egyébként nem olyan jó alvó a kicsim. ma délelőtt kezdődött egyébként. A kedve jó és szopizik ahogy szokott.
2023. szept. 3. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy hasmenés? Nálunk állandóan olyan mintha hasmenése lenne. Sokat kakil és híg is. Megkérdeztem az orvost azt mondta hogy anyatejes babáknál ez normális. Pedig neki tényleg híg, rendesen beívódik a pelenkába mint a pisi. Viszont a doki szerint ez normális. Neki is jó kedve van és amúgy minden rendben van vele, jól fejlődik.

Most 5 hónapos de már kb 2 hónapos korától ilyen. Napi 1- 5x kb van kakis pelus.

2023. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát evés közben/közvetlenül utána jön és beivódik a pelusba a nagyrésze + zöldes szinű és kicsit fura szagú (nem olyan mint szokott). Szóval nem olyan mint eddig amilyen volt.
2023. szept. 3. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban napi 10 kaki felett lehet hasmenésről beszélni.

Egyébként nincs teendő! Ha eszik rendesen, ahogy szokott, akkor nek fog kiszáradni.

2023. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudom. Szerintem is ha eszik rendesen, meg jókedvű akkor nincs egyéb teendő.
2023. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen néha, én is megijedtem, de magától elmúlt. Azért figyelgesd.
2023. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem zavarja, akkor semmit nem kell tenned. Ha ùgy latod, hogy zavarja, akkor próbàlhatod 3 òràn belül mindig ugyanarra a mellre visszatenni. Az segìthet. A zöld ,,izé" egyèbkènt zöld epefesték, aminek nem volt ideje felszívódni.
2023. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem ettél nagyobb mennyiségben édeset?
2023. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Evett és elaludt most egy órája kb. Előtte kb fél 8-kor volt az utolsó kaki, azt hiszem ma a 8.

Egyébként szinte semmit nem ettem amit nem szoktam, kivéve most először marhapörköltet túrós csuszával, úgyhogy arra gondolok, hogy az lehetett esetleg, ami kiváltotta.

2023. szept. 3. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán tejallergia ha túrót nézzük. Figyeld a tüneteket újabb tejes ételnél.
2023. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Úgy tűnik a fűszerpaprika volt a hibás.
2023. szept. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!