Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikot adtok a babának tejpépet?

Mikot adtok a babának tejpépet?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb a tejpép vagy a gríz? Illetve a nap mely szakaszában adjátok a babátoknak? 4,5 hónapos kislányomnak felírta a doki a sinlac-ot, de nem tudom mikor adjam neki mert nem annyira akarja elfogadni. Azt mondta keverhetem a tápszerrel is. Ti milyen arányban csináljátok? Vettem még milupás vaníliás tejbegrízt az jobban ízlik neki.
2023. szept. 9. 07:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
49%

4,5 hónaposnak minek tejpép???? Milyen elmebeteg orvosotok van?

Tápszer. Ennyi egyelőre. Milyen tejbegríz? Agyrém...

2023. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ez volt a kérdés, értelmezd újra légyszives. Valószínűleg te jobb orvos vagy. Nekünk ilyen jutott,de nem kételkedem benne. A kérdésem azok felé irányult volna akik esetleg hasonló cipőben járnak és tudnának tanácsot adni, mert nyílván nem fogok bemenni az orvosi rendelőbe hogy egy okos személy azt mondta maga elmebeteg és ne adjak a gyereknek tejpépet. Remélem megérted.
2023. szept. 9. 08:07
 3/42 A kérdező kommentje:

Én itt a dobozon azt látom hogy pép, de mindegy. Amúgy annyira jó, hogy normálisan ideír az ember és akkor jönnek ezek az okos doktorok akik lehülyézik a másikat aki csak egy ártatlan kérdést tett fel,de nyílván neked ettől most jobb lett. Remélem, hogy ha majd egyszer segítségre szorulsz te is akkor így állnak majd hozzád is.

Biztos azért írta fel az orvos amúgy, mert nem adhatok neki... én könyörgöm te vegyél már vissza egy kicsit.

2023. szept. 9. 08:12
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
A Sinlac egy mindenmentes sűrítő, ami táplálóbbá teszi a tápszert. Semmi köze a tejpéphez vagy a tejbegrízhez. Olvasd el a tájékoztatóját!
2023. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nem allergiás a tejre bocsika. Az elmebeteg orvos mondta, hogy keverjem a sinlacot vele, hogy jobb íze legyen. Most itt sötétezheted a másikat ha attól jobb a kedved meg röhogjél is, annyi eszed van kb. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni nem értem minek okoskodsz ide a hülyeségeiddel. Pont nem a te véleményed fog érdekelni ne haragudj.
2023. szept. 9. 08:23
 6/42 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer sem kapott a lányom se sinlacot,se tejpépet,se tápszert.


Ja! Egy 4.5 hónapos NEM kaphat tehéntejet. Sinlac-kal keverve sem!!

2023. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Akkor elmondanád nekem mért így mondta az orvos?
2023. szept. 9. 08:37
 8/42 anonim ***** válasza:
81%
De miért írta fel? Ezt élelmiszerallergia gyanúja esetén írják, tehát én sem ertem, hogy ha fekirták ezt nektek, akkor miért oké a tejbegríz helyette. Pont hogy abban tej es glutén van, amire lehet allergias
2023. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ezért írtam volna ide tanácsot kérni, mert én sem teljesen értem. Ő fel van esküdve a sinlac-ra, de közbe ő is mondta hogy valamit változtattak rajta más az íze és így a babák nem annyira szeretik már, ezért nyugodtan tehetek hozzá egy kanál vaníliásat vagy akár a tápszerrel is keverhetem abból pedig a kendamilt eszi. Csak arra lettem volna kíváncsi ki hogyan adja és mikor? De jó, akkor a milupát elhagyom...
2023. szept. 9. 08:41
 10/42 anonim ***** válasza:
81%

Sűrítőnek szokták felírni, mert jobban táplál. Nekünk is felírta annó a lányomnál 8 hósan, mert szerinte nem elég gyorsan hízott.

Kérdező még mindig nem érted amit a doki mondott. Ő azt mondta vegyél sinlacot és azt keverheted tápszerrel. Nem pedig azt, hogy vegyél a sinlac helyett tejpépet és tejbegrízt. Nem ugyanaz a kettő! A sinlacban nincs tej, nincs glutén. Nincs semmi. Ellenben a tejbegrízben van tej és glutén.

2023. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!