Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet kell adnom 6 hetes...

Tejpépet kell adnom 6 hetes babanak sima tapszeres eves elott, de hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen ez? Holnap ér ide a gyógyszertárba, de nem kerdeztem meg,hogy cumibol kell vagy kanállal? (Bocsi ha kanál hülye kerdés csak találgatok..)

Azt mondta a gyerekorvos h ne keverjem a tápszeréhez a pépesítőt vagy mi ez(nutrition) hanem evés előtt kapja meg..


2018. ápr. 12. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Nutriton*
2018. ápr. 12. 19:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tejpép.


A Nutrilon Nutriton egy szentjánoskenyér alapú tápszer- és anyatejsűrítő. Refluxos csecsemőknek adják.

Lehet előetetve ahogy az orvos ajánlotta (úgy szart sem ér) és a tápszerhez, lefejt tejhez keverve (nekünk így hatott).


De nem megy át sima lyukú cumin.

Előetetve pedig igen, kanállal adhatod, mert úgy még sűrűbb.

2018. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tápszerbe kellett kevernem, csak nagyobb lyukú cumival. Az egyik gyereknél be is vált, megindult tőle a hízás.
2018. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsanat nem volt idom megnezni még, hogy mi ez pontosan.☺😶😶 koszi a javitast.

Ertem. Es kb mekkora lyukú kell? Mert kettes van itthon,szuletese elott vettunk h legyen ha kell. De gondolom az pici nagyon. Mi meg csak jovo heten tudunk venni elvileg. Addig adjam elotte??

2018. ápr. 12. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
3-as vagyok, akkor még nekünk jó volt a 2-es. 2 hetesen kezdtük a nutritont, 1-es cumit rögtön lecseréltük 2-esre, és az is maradt 2 hónapos koráig. Próbáld meg. Aztán ha küszköd vele, sír evés közben, akkor kicsi.
2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az X-es, ún. variábilis cumi vált be.
2018. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lesz hozzá a kettes, olyan 3 hós korában váltottunk a 3-asra, de utálta, úgyhogy maradtunk a 2-esnél, átmegy rajta simán, amúgy szerintem keverd a tápszerhez a sűrítőt, anyatejnél szokták előtte adni.
2018. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod! Nagyanyáink idejèben is hasznaltak sűrítőt csak nem patikában vettèk. Kérdezz csak rá! Megfogsz lepődni!

A nutritont kiskanállal is belehet előtte adni neki.

2018. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi fecskendovel adtuk be neki, de ugyanugy bukott/hanyt, igy nekunk nem valt be.
2018. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!