Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kislányom. Nagyon...

2 hónapos a kislányom. Nagyon dohányos voltam terheseg előtt mikor meg tudtam hgy babát varok le szoktam,de most pár hete nagyon kívánom. Napi 3-4 cigivel artok a babamnak? Ohh igen anyatejes a baba.

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 14:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
5%
Dehogy ártasz. Nyugodtan szokj vissza.
2023. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%
Nem tudjuk mi a törvény erre !
2023. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ennek semmi köze a törvényhez. Szívd nyugodtan, nagy baj nem lesz egyelőre. Majd később.
2023. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Esély van, de nem törvényszerű, hogy baj legyen. Rég, még nem volt ilyen aggály. Anyám, napi 2 dobozzal szívott, mikor terhes volt velem és utána is. Én 12 évesen kezdtem dohányozni. Most vagyok 67 éves és az utolsó 35 évben, úgy napi 3 dobozzal megy el. Dokihoz csak a jogsi végett járok. Vagy is nem tuti, de esélynövelő a betegségekre a cigi. Vagy is a papír füstje.
2023. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Genetika függvénye, de a dohányzás jót még sosem tett senkivel. Mondom ezt dohányosként.
2023. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Max növeszt a fejére egy kéményt, hogy megszabaduljon a káros anyagoktól, törvény erre vonatkozólag nincs, szülőként a tiéd a felelősség.
2023. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy-ne szokj vissza

Ketto-ilyet ne a gyakorin kérdezz,mert szétszednek.

2023. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván nem tesz jót neki. De neked sem, szóval én amiatt jobban aggódnék, hogy téged idejekorán elvisz a tüdőrák. Ami a szoptatást illeti, tudtommal napi pár szál esetén előnyösebb, mint a tápszer.
2023. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
4-es, lehet hogy egészséges vagy, de undorító is, csak te nem látod, nem érzed magadon. A cigizés az egyik legprimitívebb, legprolibb szokás, és elég jellemző hogy itthon ez a legfőbb hobbija egyeseknek. Szívd csak persze, de azért ne ámulj el ha mégis beinteget egy kis tüdőrák, vagy hónapok alatt úgy lerobbansz, hogy utána moccani se bírsz. Az autózás megy, de gondolom ha fel kell menned a harmadikra, már jajgatsz meg sóhajtozol, hogy hogy tehetik ezt veled.
2023. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szokj vissza, de akkor ne szoptass konyorgom.


Azonnal atmegy az agyatejbe a nikotin, a fejlodo gyermekednek pedig pont erre van szuksege, biztos.

2023. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!