Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámnak milyen...

5 hónapos babámnak milyen játékot lehet venni amit értékel és valamilyen formában készségfejlesztő?

Figyelt kérdés

5 hónapos lesz a babám karácsonykor,most kapott ajándékba egy kis házikót ami csörög ,zenél stb...imádja...de nem tudom akkor fog e még neki ez tetszeni meg egyáltalán az hogy milyen egy 5 hónapos baba:)kislányom van.köszönöm előre is a segítséget.

pl ezt találtam:szerintetek?persze várom ám a további ötleteket is:)

[link]


2010. okt. 17. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

én ilyet soha nem adnék neki...

olyat adj, amit nem bánsz, ha összenyal, szájába vesz.

Puha kocka, csörgős puha labda.

2010. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.ha az én kislányomból indulok ki,nagyon a csörgőn és a sípolós kis könyvön kívül nem nagyon tudok mit mondani,nekik nagyon szerintem még készségfejlesztő játék nem nagyon van,nehéz időszak volt ez nekünk mert én se tudtam mivel lekötni,okos már,de annyira még nem hogy tőrje a kis agyát egy játékon.most 8 hónapos,na most már érdeklik dolgok,mindenre kíváncsi.tényleg olyan játékot vegyél neki amit tud rágni,nálunk ebben a korban,bár még most is a mident a számba veszek és ennyi volt a játék.
2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, mi most vagyunk 5 hósak a "viselkedése " alapján:

-Fischer Prise első zongorám. (kiságyba való)

-Minden ami csörög, zörög.

FP méhecskénk van aminek zörög s szárny és rágókás , na az nagyon tuti . :-)

Mi szeretjük a játszószőnyeget is.

Ezeket szereti amit találtam hirtelen :

[link]

[link]


Ilyet kölcsön kaptunk, ez még picit korai, kb 2 hónap kell még hozzá szerintem:

[link]

2010. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kicsit értelmetlenül írtam, tehát 5hósak vagyunk és az alábbi játékokat szereti. Viselkedése alapján úgy veszem észre.

Ezt akartam írni:-)

2010. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. okt. 18. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!