Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos kigyermetek amire...

11 honapos kigyermetek amire megkeritek mindig teljesiti? Illetve osszetettebb kereseket teljesit mar? Es mindent ert mar?

Figyelt kérdés
Az en kisfiamnak neha, ha mondom, hogy kerem szepen, van, hogy rohadt messzire eldobja inkabb, total, mintha direkt csinalna, hogy csak nehogy nekem kelljen odaadni, repuljon minel messzebb ja es neha nekem dobja szinte, pedig nyujtom a kezem es mutattam is, hogy kell belerakni. A masik, hogy szerintem nagyon ugyi, sokmindent ert es teljesit, neha van, hogy nem is megkerem, hanem csak pl mondom, hogy majd ha lefekszunk parnara es pl lefekszik a parnara. Viszont szerintetek olyasmihez kicsik még, hogy pl vedd ki a dobozbol a golyot vagy pl menj ki a furdobe es hozd be a fesut(foldon van mondjuk lathato helyen) vagy a zoknija a foldon volt, mondtam, hogyott van hozd ide a zoknit, megnezte, de nem hozta oda. Viszont pl ha pakol ki a fiokbol mondom, hogy most csukd be, becsukja, vedd ki a cumit a szadbol kiveszi, stb csak mivel elso kisbabank, nem tudom, hogy 11honaposan mennyi mindent ertenek mar vagy teljesitenek osszetettebb dolgokat is? Vagy van olyan, hogy mar babakent is nincs kedvuk es nem csinaljak meg? Koszi, ha irtok
2023. szept. 20. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ért mindent egy 11 hónapos, nyilván.
2023. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne akard már versenyeztetni azt a szerencsétlen gyereket, súlyosan ártasz neki ezzel a gondolkodásmóddal! Ahelyett, hogy örülnél, hogy egészséges! Ne zavarjon, hogy minden gyerek más! És igen, van olyan, hogy nincs kedve valamihez, mért ne lenne? Ember! Összetett cselekvést még egy több évvel idősebb se csinál! Még az iskolásoknak is csak egy utasítást adnak egyszerre!
2023. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem picit sokat vársz el tőle,11 hónapos.
2023. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó dehogy
2023. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom, ez komoly?

Jövőre másodfokú egyenleteket fogsz vele megoldatni?

11 hónapos...🤦🏻‍♀️

2023. szept. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Tuti autista!
2023. szept. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Hozd ide a fésüt???

Hova sietsz vele?

Könyörgöm,11 hónapos az a szerencsétlen gyerek...

2023. szept. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
11 hónaposan én örülök, ha pápát integet meg tapsol meg ilyenek, nemhogy még odahozza a fésűt, hagyjuk már. Amúgy nyilván neki is vannak hangulatai, de amit elvársz tőle, arra még nem képes, kb mintha fel lennél háborodva, hogy a macskád nem szaval Petőfit.
2023. szept. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
1 éves korig csecsemő. Ennyit erről. Kezeld is úgy!
2023. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
3,5 eves. Semmit nem csinal meg amit kerek kb,csak ha az erdeke. :D maradjunk annyiban. A 10 eves meg mar nem, mert kiskamasz.
2023. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!