Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Klíma fűtéssel van v@lakinek...

Klíma fűtéssel van v@lakinek tapasztala kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Hűtésnél írták, hogy ha nem közvetlenül a babára fújja a levegőt, akkor nem lesz baja tőle. De mi a helyzet a fűtő üzemmóddal?Arról nem olvastam semmit?Az ártalmas lehet a babának, vagy sem?Azért kérdezem, mert ha nem, akkor lehet azzal fűtenénk nagyrészt, mert kb. egy áron van a fával, és azért kényelmesebb annál sokkal. Gáz sajna nincs a környéken. Előre is köszönöm a tapasztalatokat.
2023. szept. 22. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:
A kukacért bocsi, egyébként nem engedné kiírni.
2023. szept. 22. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha a hideget fujja sem lesz semmi baja. A magyarok vannak a legkonditol ennyire betojva , mig meleg orszagokban alap ejjel nappal. Kulfoldon szultem, az 5 perces ujszulottem feje folott volt epp a klima , senkinek semmi baja nem lesz tole.
2023. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A klímás fűtésnél a légáramlat iránya mellett arra kell figyelni, hogy a radiátoros fűtésnél jobban szárítja a levegőt, azaz az optimális páratartalmat figyelni kell, különben kiszárítja a nyálkahártyát.
2023. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk klíma fűtésünk van, egy jó minőségű, nem olcsó klímát szereltettünk be, olyan, mintha langyos szellő fújna. A hálóban simán lehet aludni mellette, a kicsi is tud aludni.
2023. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2, nem csak a magyarok. A németek egyenesen rühellik a klímát.

Trópusi országokban meg valóban egyenesen borzasztó, hogy kintről bemész tetőtöl talpig leizzadva, minden pórusodból ömlik a víz és belépsz a 20 fokra hűtött irodába/mallba... Valami fantasztikus. Csak fél évet éltem ki, egy percet nem voltam egészséges. Ennyit erről.

Ésszel is lehet klímázni, de ez messze áll attól.

Kérdező,

Ahogy a 3-as írja:

Ne legyen huzatban (otthon Samsung windfree-nk van, azt simán használtuk újszülött mellett nyári időszakban és túlélte, jelenleg 5 éves), és figyelj az optimális 60 % körüli párára. Filléres tétel egy higrométer.

2023. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor merek majd fűteni vele, viszont valószínűleg veszek egy páratartalommérőt.
2023. szept. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!