Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor derült ki, hogy a...

Mikor derült ki, hogy a babátok speciális gondozási igényt fog igényelni?

Figyelt kérdés
Már magzati korban volt valamilyen fejlődési rendellenessége, vagy szülés közbeni komplikáció történt, esetleg minden jel nélkül később derült ki (teljesen problémamentes terhesség és szülés mellett) ?
2023. szept. 28. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen problémamentes terhesség és szülés után is kiderülhet bármikor..
2023. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Nyilvánvaló Kapitány. Tisztában vagyok vele, a kérdés azokhoz szól, akik ebben élnek. :)
2023. szept. 28. 10:13
 3/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
Teljesen problémamentes terhesség,problémamentes szülés,problémamentes csecsemő és kisbabakor, után kezelhetetlen kisgyerekkor, evés elutasítás, autizmus gyanú,beszédkésés,fejlődésben elmaradás,speciális ovi.És most nyáron,6,5 évesen diabétes+cöliákia.Sni-s, tanulási és viselkedészavar,de nagyon sokat mindent behozott fejlődésbe.
2023. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
SNI-re való hajlamot lehet egyébként valahogy előre szűrni még magzati korban?
2023. szept. 28. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az evés elutasításnál lett igazán világos, hogy van valami gond. Most 1.5 éves eddig szenzorosság + ételallergiák ami kiderült, a többit iskoláig meglátjuk.


#3as, neked végül mikor kezdett el kb normál adagokat enni?

2023. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet szűrni. Nekünk nincs más ilyen a családban sem. Előző voltam.
2023. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 babyboom567 ***** válasza:
79%

3-as válaszoló vagyok,Nekem a bölcsiig jó evő volt(21 hónapos koráig)akkor hagyta abba az evést,onnantól nem evett normál ételt(mennyiségre eszik), egyáltalán nem eszik főtt ételt.

amiket megeszik

2 fajta szárazkolbász,1 féle sonka,kuki,ropi,monte,alma,banán,áfonya,szőlő,meggy,vajaskenyér,

bundáskenyér,rántott hús(de csak vékony csirkemell,és az sem mindegy milyen színűre van sütve),sajtos pogácsa,perec,túró rudi.

Semmi mást nem eszik meg.És ezeket kellett átalakítanom, hogy mindenből gluténmentes legyen,sütni a kenyeret ,pogácsát,és ezekkel mutatványozok hogy kijöjjön minden étkezésre az előírt szénhidrát adag.

jah, és ezekkel a kajákkal már mérföldekre vagyunk ahol voltunk, mert 2 évig csak vajaskenyeret evett vagy semmit.Illetve már kóstol megnyal dolgokat,és olyankor örömömbe sírok.

2023. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!