Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos babátokat mivel...

5hónapos babátokat mivel foglaljátok le?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposan kb ugyanúgy 15-20 percet van el maximum, az elejétől fogva. És még mindig a maximum fél óra. Hat és fél hónapos jelenleg.

Játszani szoktam vele, már amennyire lehet. Zenét hallgatunk, vagy olvasok neki, most már figyel erre is, gurítom neki a labdát az is tetszik neki. Vagy adok neki valami kütyüt azokat szereti bogarászni, vagy kemény könyvet is szereti lapozgatni. Vagy felteszem a hátamra hordozóban, ha valamivel haladni is akarok. Mivel 5 hónaposan kezdett el kúszni, így akkor az új volt neki nem nagyon lehetett egyedül hagyni, nem szerette. (Ezeket 5 hónaposan is adtam neki, csináltam vele.)

2023. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tornazunk, jatszunk, zenere “tancolunk” (vagyis en, ahogy a kezemben van 😂).


Szoktam neki felolvasni az epp aktualis konyvembol, csak hogy szorakoztassam magamat is, mert amugy kicsit monoton a nap, de ezt is elvezi, meg.


Setalni megyunk, vasarolni, heti egyszer pedig babauszas van.

Mas nagyon nincs, ennyit szoktunk csinalni.


5 honapos.

2023. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!