Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor telen mivel foglaljat...

Ilyenkor telen mivel foglaljatok le a babatokat egesz nap?

Figyelt kérdés
Az en babam 10 hos,de lathatoan ilyenkor telen bent unatkozik.Persze 1 orat ki szoktunk menni setalni,akkor alszik.szereti a bogyo es babocat nezni de egesz nap nem engedem neki.Mit lehet jatszani egy ennyi idös babaval egesz nap?
2014. dec. 16. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Én nem erőltetek semmit, leteszem a szőnyegre, körben van minden féle, és kész. Kitalál magának játékokat. Sosem unatkozik. 12 hós. Nagyon kreatívak a gyerekek, csak teret kell nekik hagyni. Tegyél le minden féléket, ruhákat, palackokat, kockákat, labdát, dobozokat, és ülj le és figyeld! Meg fogsz lepődni! :)
2014. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

A Bogyó és Babóca nem neki való, mesét ráér nézni 2 évesen.


Most esetleg zenehallgatás, szobahinta, színes építőkockák, rongybaba, ilyesmik. Akár PET-palackba tehetsz apró dolgokat, adj neki tésztaszűrőt, tölcsért, műanyag edényeket, poharakat.

2014. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már lehet építőkockázni, sokat olvastam meséket (jó kis keménylapos könyveket), labdáztunk, plüss kockákat pakolásztam, amiket ő lebontott, volt egy lavórja, abba pakolászott mindent ki és be (akkora, amit ha a fejére fordít, akkor se legyen belőle gond), ezerfelé tépte az aktuális reklámújságokat, és kúszott-mászott egész nap, illetve a felállás-leülést gyakorolta. Mesét, tv-t nem nézett.
2014. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hinta, építőkocka, mászóalagut, dömper, szelektív szemét szétválogatása, zoknis fiók ki és bepakolása, dob, formabedobó, mászkál egész nap, kemény mesekönyvet nézegeti hajtogatja, előszobai nagy tükör előtt beszélget saját magával,labdázunk
2014. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
az előttem válaszolók már adtak ötletet a szórakoztatáshoz, én arra szeretném felhívni a figyelmed, hogy egy 10 hónapos babának nincsen szüksége mesenézésre. olvass neki inkább, nézzétek a képeket a mesekönyvben, de tv-t ne nézzen! eléggé lebutítja még a felnőtt embert is.
2014. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
TV-t én se nézetném, de lányom imádja ha a bobó és babóca főcímdalát énekelem meg a többi alma együttes dalocskát.telefonra felmásoltam bekapcsolom az szól meg "éneklünk" egyébként feltalálja magát.Van szobahintánk ami nagy segítség,s ilyenkor télen nem árt :)
2014. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hat akkor nekem nagyon mas a gyermekem mint a tietek.minden letezö jatekot meg amiket irtatok lerakok ele egy szönyegre(ujsagot imadja de nem lehet azonnal megeszi)egy darabig jatszik aztan maszik vissza hozzam es fel akar jönni hozzam.nem pisis,nem ehes, nem almos,egyszerüen velem akar lenni.de ez születesetöl kezdve ilyen.irigyellek benneteket amiert babatok ilyen önnalloan elvan egesz nap.
2014. dec. 16. 12:17
 8/19 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nem, félreértesz, nincs el önállóan egész nap. Csak nem leteszem elé a játékot, hanem leülök vele, és százszor felépítem a tornyot amit lerombolhat, versenyt mászok vele a földön, gurigatom vele a labdát, az ölembe veszem mondókázni stb.
2014. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Nem, az enyém se egyedül csinálta ezeket. Gyakorlatilag egész nap velem volt, esténkén apja is jött, együtt játszottunk. Néha elvolt a járókában 10-15 percet, hogy egy-egy mosást be tudjak rakni. Építettem a tornyot, ő bontotta, rengeteget olvastam, énekeltem neki, labdáztunk együtt, amikor már stabilan ült. Meg ekkor került ide a hintaló is, amit ugye még hajtani nem tudott, de 15 percet simán elringattam énekelve hozzá.
2014. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
körbejárjuk a házat milliószor,mászni tanulunk, könyveket nézegetünk, bekapcsoljuk a mosógépet (ő nyomja meg a gombot), kiteregetünk, főzünk (nagyon szereti nézniahogy elkészül a neki szánt ennivaló),és játszunk a milliójátékkal ami van neki. De olykor a porszívó, az edény, a fazekak, a fakanalak és egyéb olyan dolgok ami nem játékérdekesebb. TV be van kapcsolva,hogy ne üljünk csendben, egy-egyreklámra vagy zenére felnéz, de nem érdekli. Jaj,és rengeteget mondókázunk, táncolunk :)
2014. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!