Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes 13hós kisfiam...

Mennyire érdemes 13hós kisfiamnak a babakocsiba télre bundazsákot venni?

Figyelt kérdés
Most kezd elindulni,ugyhogy azt sem tudom mennyit lesz a télen babakocsiba.de arra gondoltam,ha lesz hó akkor a szánkóra is fel tudom ültetni a bundazsákban.Köszi ha válaszoltok!:)
2010. okt. 18. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha már jár akkor nem kell mert séta közben kimelegszik


csak akkor vennék ha még nem is lépeget.

szánkóra se tennék bundazsákot elég ha anorákba öltözteted rétegesen.


szóval szerintem felesleges.

2010. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem télen egy év körüli lesz a kislányom. Nem bundazsákot, hanem overált vettem neki. Szerintem ilyen nagy babáknak már felesleges a bundazsák. Az én kislányom tuti nem viselné el.
2010. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont azért voltam bizonytalan:)de akkor ezek szerint tényleg felesleges..
2010. okt. 18. 10:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Overálunk van már 2,meg van neki 2 vastag kabija is.Csak elgondolkodtam,hogy vegyek- e neki bundazsákot,vagy elég lesz a babakocsiba az overál meg pléd.de ezek szerint tényleg nem kell.Köszi mindkettőtöknek!
2010. okt. 18. 10:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen!
2010. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan overál,ami bundazsákká alakítható.Mi ilyet vettünk,bár sztem a bundazsák csak pici babának való.Lábzsákja nincs a babakocsinak?
2010. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egyik babakocsinkhoz nincs, a másikhoz van.Amelyikhez nincs,azt arra használom,hogy ha autóval megyünk vhova és kell babakocsi akkor ne a nagy nehezet vigyük.ha sétálni megyünk akkor viszont a nagy sport babakocsival megyünk,mert annak nagy a kereke és pl hóban könnyebb tolni.
2010. okt. 18. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jár, akkor nem érdemes, csak akkor, ha kibírja azt, hogy nem száll ki a babakocsiból, amíg sétáltok. Ha kiszáll, saras, vizes, havas lesz a lába, és ha visszateszed őt a bundazsákba, akkor a bundazsák is olyan lesz. Így minden egyes alkalom után ki kellene mosni, mert rászárad a hó és a sár.
2010. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lekopogom,nem szokott kikéreckedni még a babakocsiból,mert még csak most kezd el egyedül menni.
2010. okt. 19. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!