Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok jó bundazsákot...

Hol tudok jó bundazsákot venni babakocsiba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy hol, de azt igen, hogy milyet.

Én vettem egy sima orkán zsákot, a miénk tollal van töltve, de van poliészteres is. Jó volt, meg voltam vele elégedve. Aláöltöztettem alaposan a lányomat, nem volt vele probléma.

De! És most jön a lényeg! Örököltünk pár hete egy Brendonos bárányszőr-irha belsővel, orkános külső huzattal egy világbajnok bundazsákot. Eddig nem tudtam, hogy ekkora különbségek vannak a zsákok között. Olyan meleg mint a csuda! Most is kint alszik benne a teraszon a lányom, igaz,most csak 0 fok van. De minden nap kitolom a teraszra babakocsiban 1-2 órára, mert ebben alszik a legszívesebben.Még mínusz fokokban sem fázik benne. Tudna még hosszabban is aludni, de félek, hogy a szabadon lévő részeinek ( pofi, orr) azért hideg van.

Amikor még plusz egynéhány fokok voltak, alulra csak egy harisnyát adtam, felülre egy kabátot, mert azért a válla csak kilóg kicsit. Most kap egy overált is a zsák alá.

Szóval, ha tellik rá, keress hasonlót, nem bánod meg, tapasztalatból mondom. Az ára azért borsos, 20-30 ezer körül van újonnan.

Azt nem tudom, hogy most is lehet e még kapni, ez a darab 5 éves már, de teljesen újszerű.

2010. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Azt nem írtam, hogy beköthető a babakocsiba, ki kell vágni előre meghatározott helyeken a zsákot ha át akarod a hevedert fűzni rajta.

Tulajdonképpen olyan mint egy nagyon vastag irhabunda, csak zsákká van varrva és a velúr külső felületre még rá van varrva a vízhatlan réteg. A baba a szőrmével érintkezik alul felül mindenhol. Az eleje teljenes kicipzározható.

2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van :

[link]


Nem volt olcsó,de megérte az árát.

2010. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 20. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig az első:

Jó hírrel nem tudok szolgálni, megtaláltam, ez az. Még többe kerül mint gondoltam :(


[link]

2010. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megkerested! valami ilyesmire gondoltam,de egy kicsit olcsobban! :)
2010. dec. 21. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!