Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak vacsorára 1 éves...

Mit adjak vacsorára 1 éves fiamnak, ha a tejpépit elutasitja mostanában?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom eszik már darabos ételt egy évesed, tehát már eheti azt amit Ti. Én van hogy az ebéd maradékát adom, vagy gyümölcsöt, vagy hideget (vajas kenyér zöldségekkel pici jó minőségű sonkával), mikor mit eszünk.

Ezt olyan 18 óra körül, majd fürdés után még kap egy cumisüvegnyi tápszert.

Ha van bőven fogacskája nem csoda hogy már nem akarja a pépet enni. Ilyen korban már nagyon igénylik a rágást!!

Remélem tudtam segíteni.

Üdv:

Brigi

2010. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sosem adtam tejpépet vacsira.

Adj neki főzeléket, szendvicset, ebédről maradékot, vagy amit szeret, azt te tudod mi az.

2010. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem adtam soha tejpépet.Azt vacsizza amit mi.Vagy a délről maradt kaját,vagy bundáskenyeret,virslit,szendvicsfalatkákat,üveges bébikaját,péksütit,pogácsát.Számtalan variáció szokott lenni.Fürdés után még az én babám is megiszik 210 ml tápszert.
2010. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!