Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy az...

Mi lehet az oka, hogy az eldobható pelusokon kívül van minta, belül viszont nincs?

Figyelt kérdés

Az összes pelus kívül tele van színes tarka állatmintákkal, belül viszont semmi nincs, csak sima fehér az összes?

Mi az oka, hogy belül nem látszanak a színes figurák, amik kívül igen?

(Nem mintha zavarna amúgy, csak érdekel. Köszi!)



2023. okt. 4. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert a babák bőre érzékeny, nem akarják, fölöslegesen, hogy plusz allergénekkel ingerelni őket.
2023. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert belül majd a gyerek fog rá mintát tenni.
2023. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézel egy feherneműt, ott is ugyan ez van.

Mert mondjuk belül senki nem nézegeti

2023. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a hülyeséget. Miért kéne belül mintának lenne? Semmin nincs, még egy bögrén se, mivel nem belül nézegetik. A semmiért minek raknának bele festékanyagot, ami a baba érzékeny bőrével érintkezik? Szerintem rajtad kívül ezt senki nem hiányolja.
2023. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A bugyikra és a harisnyákra is miért csak kívülre teszik a mintát? És a zokni? Nadrág és póló? Nem is értem, hogy a pólók belsejébe miért nem nyomtatnak 🤔
2023. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Viszont akkor azt mi magyarázza, hogy az intim betétre meg egészségügyi betétre meg tesznek mintát? Legalábbis van amelyiken sok kék meg lila minta van. Ráadásul azon az oldalán amelyik a testtel érintkezik. Akkor a betétnél hogy-hogy nincs belőle mégse allergia- meh érzékeny bőr probléma?
2023. okt. 4. 13:24
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Hogy idegesítsék az embert. Én nem is szeretem csak a simát. Inkább az a nem normális, nem az, hogy a pelenkán nincs. (Tamponon sincs amúgy🤣)
2023. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
6-os: Már akinek nincs. Én például nem használok, nem is használnék olyat, ami belül festett, ugyanúgy kerülöm az illatosítottakat, mert volt gondom velük. Viszont azért gyártanak ilyeneket, mert van rá általánosságban vásárlói igény, pelenkánál viszont úgy tűnik, nincs 8szerencsére, mert felesleges, és valóban okozhat irritációt).
2023. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

6-os, picit gondolkodj már légyszi.

A betéten azért van belül mert a külső részét ragasztod fel, így ha lehúzod a bugyogódat, a belsejét látod csak, a külseje nem látszik..


de te tényleg ennyire ráérsz?😄 el se gondolkodnék ilyenen, nemhogy még egy kérdést is kiírjak😄

2023. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Épp ezaz, hogy a betétet is kb. annyiszor látod belülről, mint a baba pelusát. Mikor feladod rá, meg leveszed róla tisztába tételnél. Ugy a betétet is csak cserénél. Sőt, használtan mivel össze lesz vérezve úgy se látszik már utána rajta.

Tehát a feltevés, a kérdés oka adott továbbra is :D

2023. okt. 4. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!