Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játszószőnyeget ajánlan...

Milyen játszószőnyeget ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Elvesztem a kínálatban, nem tudom mivel tudhat többet egy 50E feletti szőnyeg az olcsóbbnál.
2023. okt. 5. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyikre gondolsz pontosabban? A kicsire amin van ilyen állvány és lelógnak róla a kis játékok vagy a sima szőnyeg amit leraksz, hogy ne a földön legyen?
2023. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
50e?! Ugye azt tudod, hogy 3 hetet játszik rajta kb.? Ahogy megtanul forogni már egyáltalán nem fogják a lelógó csüngők érdekelni.
2023. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amit lerakok, hogy ne a földön legyen, arra gondoltam.
2023. okt. 5. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ilyet vettem. Jól bírta az árához képest

2023. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, mint amit a 4es belinkelt. Második gyerek nő fel rajta. Nyilván az 50e forintos vastagabb, de annyit biztosan nem adnék érte. Ez is olyan anyagból van, ami jó meleg ha rajta ülsz.
2023. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont egyszínűt keresnék,mert azt olvastam, hogy a mintás szőnyeg elvonja a baba figyelmét a játékról.
2023. okt. 5. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es írja, nagyon keveset lesz rajta, felesleges drágát venni. Jó, a 3 hét túlzás, de 4-5 hónaposan már nem fog megmaradni rajta.
2023. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Én egy paplant tettem le a padlóra. Szerintem jobb, mert mindig cserélhettem rajta a huzatot. Nagyon talalekonyan húzzák le a szülőket, 50 ezer egy pokrócért.
2023. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez van, jól bírja. Nagyszülőkhöz is visszük. Összehajtva sem kicsi, de kézben vihető, súlya alig van.

[link]

2023. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit 4-es linkelt, nálunk nem bírta sokáig. Még egy éves sem volt a lányom, egy helyen megbomlott, utána az volt a szórakozása, hogy tovább tépte az anyagot. Mondanom sem kell, elég baleset veszélyes volt, nehogy lenyeljen belőle egy darabot. Inkább vettünk egy hagyományos gyerek szőnyeget, amit sokáig lehet használni.
2023. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!