Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen babafürdető jött...

Kinek milyen babafürdető jött be? És miket kell beszereznem a fürdetéshez?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ekcémára hajlamos babával patikai mosdókenőcsöt használtunk. Hajmosásra is.


Miket kell, vagy miket célszerű? Jól jön egy kiskád (de lehet lavórban, vagy zuhany alatt csak lemosni). Babatörölköző (de normál törölköző is megteszi, mondjuk a kapucni praktikus).


Valahol kell öltöztetni, pelenkázni utána, arra van helyed amúgy is gondolom. Valamint kell valamire állítani a kiskádat. Mi a konyhaasztalra tettük, de van külön állvány hozzá, vagy kádra tehető lap. Ha a nagykádba teszed, eléggé le kell hajolni, működik, de nem a legkényelmesebb.


Esetleg extra fűtés, mi a picike fürdőt egy ventilátoros hősugárzóval pluszban befűtöttük, mert fázós volt a fiunk kicsinek. A második télen már nem kellett.

2023. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Újszülöttnek nem kell semmi. Elég a tiszta víz. 1.5 eves korától teszünk habot a vízbe mókából de tusfürdőt vagy ilyesmit azóta sem használunk. Kiváltottuk a gyerekorvos által felírt fürdetöő krémet de csak néha használtuk hogy fogyjon már el, amugy a víz elég.
2023. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, gyógyszertári fürdetőkenőcs. Sajnos elég nehezen kezelhető, de az én fiam minden mástól kipattogott. Igen, a babáknak készült speciális, méregdrága kozmetikumoktól is. Amúgy sok per volt bizonyos kozmetikai cégek ellen, hogy mérgező anyagokkal vannak tele a cuccaik, de jó jogászaik vannak. Bizonyos termékek ki is vannak tiltva Amerikából, hát vitték őket Afrikába, ott nincs olyan kiterjedt jogvédelem. HBO-n volt erről egy dokumentumfilm, érdekes dolgokat mondtak. Amúgy nekem a védőnő is azt mondta, hogy ezekben mindegyikben van kőolajszármazék, ami nem a legjobb a bőrnek.
2023. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
DM Babylove furdeto, nekunk mar a gyerekorvos is ezt ajanlotta, nagyon szidta a gyogyszertarit. Azota is ezt hasznaljuk, nagyon szeretjuk.
2023. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dm babylove (jobb mint a johnson, stb)
2023. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!