Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves koruli gyermek van...

1 eves koruli gyermek van még, aki mas babakkal durvan banik, ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
Ma mondokan megharapott vagy probalt egy masik kisfiut. Itthon ha engem probal mindig raszolok, sosem jatszunk jatekbol sem harapdalosat, nagyon rosszul erintett engem is, hogy lattam, hogy megharap egy masik kisgyereket. A masik, hogy mintha nem szepen kozeledne felejuk, tudom meg kicsik, de mar alig mertem elengedni, mert feltem mit csinal mas gyerkocokkel. Mindig mondom/mutatom, hogy simmiii szeppeen megfogom a kezet, igy kell simogatni, ez meg az faj, nem jo stb, de eskuszom, mint az oroszlan, amikor ratamad a gazellara, szinte ravetodott ma a kisfiura. Itthon ilyet sem jatszunk, gondolom ez valami kisgyerek dolog, de ti hogyan tanitgatjatok vagy hogy ertetek el valtozast? Ugye nem azt irjatok majd, hogy az ido🙏🏼
2023. okt. 12. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is harapott ilyen idősen. Ezzel fejezte ki, ha mérges, ha örül, ha izgatott, ezt ismerte. Aztán találkoztunk a játszótéren másokkal, akiknek szintén harapott/harap a gyereke. Sajnos csak az idő a megoldás, és hogy szépen 1000x elmondod, hogy nem szabad. Ki fogja nőni, csak addig igen, menni kell utána és a nyomában lenni, ne bántson mást.
2023. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam még csak 7 hónapos de kb. 3 hónapja ha nő fogja, azonnal megtépi a haját.

Engem is állandóan megtép. Még kicsi, nem érti hogy nemszabad. Nem tudok vele egyenlőre mit tenni én sem.. Majd ha jobban felfogja a dolgokat akkor tanítjuk majd ezekre is.

2023. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!